Black Friday 2021 za pasem. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów możliwość dodania swoich ofert do naszego wyjątkowego katalogu.

Chcesz, aby Twoja oferta znalazła się w katalogu okazji DailyWeb na Black Friday 2021? Nic prostszego! Uruchomiliśmy możliwość dodawania okazji do naszego zestawienia na Czarny Piątek 2021. Można to zrobić całkowicie za darmo! Radzimy jednak się spieszyć – zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Jak co roku, również i teraz przygotowujemy dla naszych czytelników i czytelniczek zestawienie najlepszych okazji na Black Friday. Katalog ofert na Czarny Piątek na DailyWeb cieszy się zawsze ogromną popularnością. To zwyczajnie bardzo przydatne narzędzie – nasza redakcja gromadzi najlepsze oferty, a nasi czytelnicy i czytelniczki mogą skorzystać z katalogu, aby dorwać najlepsze okazje na Black Friday.

Warto podkreślić, że nasza podstrona związana z okazjami na Czarny Piątek zawsze była i będzie darmowa. Zarówno dla naszych odbiorców, jak i – w wersji podstawowej – dla klientów komercyjnych.

black friday
Black Friday 2021 – u nas do katalogu swoją ofertę możesz dodać za darmo!

Black Friday 2021 – wielki katalog z okazjami DailyWeb

Nie inaczej będzie w tym roku. Oficjalnie otwieramy zapisy do katalogu Black Friday 2021 DailyWeb. Jeśli chcesz, aby Twoja oferta znalazła się w naszym zestawieniu, wystarczy, że dasz nam znać, korzystając ze specjalnie stworzonej w tym celu podstrony z zapisami.

Black Friday 2021 – dodaj swoją ofertę do katalogu DailyWeb!

W tym roku dla naszych klientów przygotowaliśmy 4 możliwości dodawania ofert do katalogu w pakietach:

  • Darmowy,
  • Priorytet,
  • Medium,
  • Premium.

Chętnie przyjmiemy każdą darmową ofertę, jednak z zastrzeżeniem, że w przypadku zbyt dużej liczby zgłoszeń nie możemy dać gwarancji jej dodania, dlatego lepiej się spieszyć 😉

Wyższe pakiety to już same super rzeczy – np. w Priorytetowym dostaniecie (jak nazwa wskazuje) zagwarantowane miejsce i to w górnej części katalogu. Medium to dodatkowo duży banner i wyróżnienie w mailingu. Z kolei pakiet Premium gwarantuje jeszcze link do-follow, artykuł promocyjny na naszej stronie oraz promocję na naszych kanałach społecznościowych. Fajnie, prawda? 🙂

Kontakt

Czekamy na Wasze zgłoszenia! W razie pytań możecie kontaktować się z naszą redakcją i reklamą:

Sebastian Łubik: sebastian.lubik@dailyweb.pl
Dominika Chojnowska: dominika.chojnowska@dailyweb.pl
Dominika Jaszczuk: dominika.jaszczuk@dailyweb.pl