Sporo naszych rodaków pokochało zakupy na Aliexpress. Powodów jest sporo, ale najważniejszy z nich to cena produktów. Są one dostępne naprawdę za grosze, a jak dobrze poszukamy to znajdziemy coś wysokiej jakości, co będzie alternatywą do drogich rozwiązań światowych marek.

Oczywiście do minusów Aliexpress należy zaliczyć czas dostawy. Nie jest to jednak już 2-3 miesiące, tak jak to miało miejsce na początku, kiedy Aliexpress debiutowało w Polsce. Teraz jest dużo magazynów w Europie, także w naszym kraju, przez co wysyłka jest o wiele szybsza, a niektóre oferty dostarczane są w kilka dni. Przed świętami raczej nie zdążycie, ale zobaczcie, co warto kupić na Aliexpress na następne tygodnie.

R E K L A M A

CO KUPIĆ NA ALIEXPRESS? VOL. 31.

Przenośna bezprzewodowa ładowarka do Apple Watch 1400mAh

Cena: 62,27 zł

aliexpress 1

Wysokiej jakośc przenośna ładowarka do Apple Watch. Kompatybilna jest z zegarkami od Apple, a służy również jako powerbank. Znakomita alternatywa dla sieciowych ładowarek Apple i to w niskiej cenie.

LED nocne światło na czujnik ruchu bezprzewodowe

Cena: 39,27 zł

aliexpress 2

Sam posiadam podobną lampkę w swoim domu. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż chodzenie na oślep w nocy po mieszkaniu. Przydatne szczególnie, kiedy mamy ciężką noc za sobą ;-)

Xiaomi Redmi 9 4GB 64GB

Cena: 732,80 zł

aliexpress 3

Tego modelu nie trzeba specjalnie nikomu przedstawiać. Smartfon wysokiej jakości w Polsce dostępny jest w cenie powyżej 900 złotych. Warto rozważyć zatem zakup prosto z Aliexpress.

Baseus USB C HUB

Cena: 103,17 zł

aliexpress 4

W dobie laptopów, gdzie liczba gniazd USB jest mocno ograniczona, takie HUB-y sprawdzają się idealnie. Szczególnie w przypadku MacBooków, gdzie mamy 2 złącza USB-C, z czego jeden służy jako wejście ładowarki.

Robotime Rokr 316 sztuk obrotowy

Cena: 427,26 zł

aliexpress 5

Naucz swoje dzieci robotyki. Drewniana zabawka składająca się z 316 elementów to doskonała okazja do nauki robotyki, nie tylko dla najmłodszych!

YI 1080p kamera IP kamera

Cena: 131,24 zł

aliexpress 6

Inteligentna kamerka renomowanej chińskiej firmy. Posiadam dwie takie w domu i spełniają swoją rolę idealnie. Wykrywanie twarzy to dodatkowy atut.

Słuchawki do spania bezprzewodowe

Cena: 47,96 zł

aliexpress 7

Na koniec rzecz, którą zamówiłem dzisiaj w mgnieniu oka dopłacając za szybszą dostawę, co rzadko mi się przytrafia. Słuchawki do spania, nie sądziłem, że ktoś wymyśli coś takiego! Ile razy budziłem się zaplątany w kable, albo z AirPodsami pod łóżkiem…


Posłuchaj nas!