Wraz z dynamicznym rozwojem naszego brandu…zupełnie serio, potrzebujemy (kolejnego) nowego człowieka, tym razem takiego, który zajmie się szefowaniem sprzedaży na dailyweb.

Z łezką w oku wspominam jeszcze ubiegły rok, gdzie byłem pełny obaw, czy nasz budżet wytrzyma pensje jednego człowieka, na połowę etatu. Rok później mamy trzy osoby na pełnych etatach. Rozpiera mnie ogromna radość, bo przez ostatni rok zrobiliśmy więcej w kontekście rozwoju, niż przez poprzednie 8 lat.

To oczywiście ma swoje dość proste uzasadnienie, nigdy nie mieliśmy wielkich ambicji profesjonalizować się na tyle, by dailyweb stało się czymś więcej, niż side-projectem i mało tego, widziałem w tym jakiś urok, że nie musimy walczyć z KPI i ścigać się o budżety. Sytuacja się zmieniła i prócz masy zalet, jest także masa wyzwań i przede wszystkim odpowiedzialności. W końcu mamy ludzi na utrzymaniu, żarty się skończyły i nie zamieniłbym tego scenariusza na żaden inny.

W związku z tym dość dynamicznym rozwojem przez ostatni rok (jakkolwiek by to płytko i banalnie nie zabrzmiało) widzimy ogromną potrzebę, znalezienia człowieka, który wesprze nas w sprzedaży, ale na wysokim poziomie. To znaczy, że szukamy kogoś, kto ma duże doświadczenie w sprzedaży relacyjnej, ma otwarty i kreatywny umysł, a nawiązywanie bezpośredniego kontaktu to bułka z masłem i będzie umieć wytyczyć sprzedażową ścieżkę i wraz z zespołem sprzedażowym umiał ją skrupulatnie realizować, oczywiście ze spektakularnymi efektami. Kandydat idealny to taki, który oczywiście jest z Warszawy lub okolic, bo nie ma co się oszukiwać, że to centrum całej naszej branży.

Jest też kilka innych drobnych wymagań, a prawdziwym game changerem jest osoba, która zna i/lub pracowała w branży mediów (najlepiej techowych). Spodziewamy się, że znalezienie takiej osoby nie będzie łatwe, ale oferowana przez nas połowa etatu powinna dać nam więcej możliwości, a kandydatom więcej elastyczności. Oczywiście inne wymiary etatów są oczywiście kwestią do rozmowy i ustalenia planu.

Jeśli jesteście zainteresowani i posiadacie wymagany zestaw umiejętności/doświadczenia, to zapraszamy do aplikowania. Zaznaczę, że zależy nam na osobach z dużym doświadczeniem sprzedaży relacyjnej, a to w praktyce oznacza, że osoby, które mają 1-2 lata doświadczeń, mogą się do tych widełek nie łapać (chociaż możecie nam udowodnić, że jesteśmy w błędzie). Ogłoszenie znajdziecie na rocketjobsie.

Gorąco się polecamy.