Rekrrrrutacja!

white box 2

Szukamy pasjonatów, ludzi żyjących technologią tak jak my. Gwarantujemy, że redakcyjna atmosfera i możliwości rozwoju są naprawdę fajne. Lubimy dobre memy i integrację pośród przyrody. Celujemy głównie w freelancerów i freelancerki, którzy pisanie na DailyWeb dorzucą do swoich pozostałych obowiązków. Ale oczywiście to tylko propozycja. Po prostu ten schemat nam się sprawdza do tej pory, ale jeśli umiesz pisać i lubisz to robić, to skontaktuj się z nami, a resztę jakoś dogadamy 😉

Redaktor DailyWeb (pół etatu)

Wymiar etatu: pół etatu

Wymagania

Celujemy w freelancera, osobę, która będzie z nami pracowała w ramach połowy etatu, bo najpewniej na tyle możemy sobie pozwolić finansowo. Z drugiej strony mamy sporo pomysłów, które czekają na realizację, a przede wszystkim potrzebujemy rąk do pracy. Oczywiście mamy kilka wymogów dla takiej osoby, ale nie będą one się różnić od tego, co doskonale znacie:

 • interesuje się technologią i śledzi technologiczne aktualności
 • ma słynne LEKKIE PIÓRO, czyli pisanie przychodzi jej z łatwością (niezbędne)
 • czuje się sprawnie w dłuższych formatach (600-800 słów), ale i czasem tych niusowych (350 słów)
 • jest obowiązkowa i skrupulatna
 • bez przeszkód posługuje się językiem angielskim (przegląd zachodniej prasy)

Co od nas?

 • dostęp do technologii naszych partnerów
 • praca 100% zdalna
 • duża wolność w codziennej pracy
 • wyjazdy na krajowe i zagraniczne targi technologiczne
 • elastyczne godziny pracy (do ustalenia)

 

Co istotne dajemy dość elastyczny czas pracy, a to w praktyce oznacza, że kwestia czasu pracy i jego rozłożenie będzie do ustalenia. Jeśli chcesz do nas dołączyć i pracować w luźnej, nieformalnej atmosferze, to gorąco zapraszamy do aplikowania :-) 

 

 

Redaktorzy Rozładowani.pl 

Wymiar etatu: pół hobbystycznie

Szukamy ludzi z dużym naciskiem na nasz bliźniaczy projekt Rozładowani.pl traktujący o e-mobilności. Temat jest ostatnio bardzo popularny, gdyż cała branża motoryzacyjna przeżywa swój renesans, który idzie właśnie w kierunku elektryfikacji.

Chcemy być świadkami tych przemian i śledzić je na bieżąco. Prócz nowości związanych z nowymi autami elektrycznymi, chcemy mocniej zakotwiczyć się również w e-bikach czy popularnych e-hulajnogach, e-longboardach czy innych sprzętach UTO, które rewolucjonizują transport osobisty.

Jakie stawiamy wymagania redaktorowi Rozładowani.pl?

 • 1 tekst dziennie (350 słów, news + opinia);
 • zainteresowanie tematyką elektromobilności (e-auta, e-rowery, UTO etc.);
 • otwarty umysł, obowiązkowość, lekkie pióro.

Dodam, że szukamy około 4-5 nowych osób, a więc to może być ogromna szansa wzięcia udziału w czymś zupełnie nowym. Pisząc dla Rozładowanych, będziesz oczywiście częścią zespołu DailyWeb, nie rozdzielamy obu redakcji od siebie 🙂

Jeśli nie masz wielkiego doświadczenia, a chcesz spróbować, to nie zastanawiaj się! Formularz zgłoszenia znajduje się na samym dole. Zachęcamy gorąco!

 

Niusmani DailyWeb.pl

Wymiar etatu: pół hobbystycznie

DailyWeb chyba specjalnie przedstawiać nie trzeba. Tutaj szukamy nieco bardziej konkretnych umiejętności i ukierunkowania. Zależy nam na obszarach, które do tej pory nie miały swoich reprezentatów w redakcji.

Szukamy osób głównie do działów Smart Home, SEO/SEM, smart home, e-commerce, gry i game-dev, audio, marketing, UX, szeroko rozumiany design, filmy i seriale, VoD, cyfrowa rozrywka, WebDev, WebDesign, jeśli jednak specjalizujesz się w innej gałęzi tech, koniecznie daj znać.

Idealna osoba na stanowisku redakcyjnym w DailyWeb, to taka, która:

 • będzie dostarczała min. 3 teksty  w cyklu cotygodniowym (min. 700 słów);
 • interesuje się technologią i śledzi aktualności;
 • ma słynne LEKKIE PIÓRO 😉 ;
 • jest obowiązkowa i skrupulatna

Chcesz spróbować? Zgłoś się do nas (formularz na dole strony)

Ile płacimy redaktorom?

Gramy w otwarte karty: za teksty płacimy niewielką stawkę. Ale! Jest też szansa na prawdziwe pieniądze, które pojawiają się za komercyjne współprace.

Ponadto oczywiście oferujemy tony sprzętów do testów, czy chociażby udziały w targach (IFA Berlin, MWC Barcelona czy inne, chociażby krajowe), a przede wszystkim naprawdę przyjazną i nieformalną atmosferę.

 

Zgłoś się!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wybierz swoją rolę:

  Wymień swoje zainteresowania

  Napisz nam coś więcej o swoim doświadczeniu

  W przypadku aplikowania na pół etatu dołącz swoje CV

  Uwagi?