Szukamy nowych autorów, pasjonatów, hobbystów, osób, które są tacy jak my: pasjonatów technologii, niezależnie od jej formatu czy rodzaju, ale także fanów e-bike’ów (ale tych analogowych też oczywiście), a także lub przede wszystkim tych, którzy jarają się sztuczną inteligencją, odmienianą przez wszystkie przypadki.

Cały nasz zespół to ludzie, którzy od lat śledzą wszystko to, co idealnie wpisuje się w technologię. Rynek nam się zmienia dość dynamicznie, co oczywiście jest jego cechą, a przez to panuje duża dynamika, zmiany trendów czy nowe, przełomowe technologie. Na pewno większość z Was zgodzi się ze mną, że tym, co wpisuje się w ten trend, jest właśnie sztuczna inteligencja, która obecna jest dosłownie wszędzie i bardzo często robi ogromne wrażenie. Stąd idea na nasz nowy serwis, który właśnie odpaliliśmy slai.pl.

//dzisiaj na dailyweb

Dailyweb nie trzeba specjalnie nikomu przedstawiać, chwilę na rynku już jesteśmy, a na pewno wspomnieć o rozładowanych. Serwis, który początkowo miał traktować o szeroko rozumianej elektromobilności, a ostatecznie traktuje o rowerach elektrycznych i całym świecie wokół tych świetnych produktów, jako znaku naszych czasów. To właśnie do tych trzech serwisów szukamy autorów, pasjonatów, osób, które są tacy jak my, chcą żyć w tym świecie i aktywnie go opisywać.

Szukamy autorów do dailyweb, rozładowanych i SLAI

Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie na naszej stronie rekrutacyjnej: dailyweb.pl/rekrutacja. Pomimo że szukamy osób do różnych serwisów, to jednak stanowimy jedną redakcję, jeden zespół, dywersyfikując to, gdzie i jak piszemy. To w praktyce oznacza, że jeśli chciałbyś pisać dla rozładowanych i slai, nie ma ku temu żadnych przeszkód.

Na pewno zależy nam na tym, byś pasjonował się tym, o czy chciałbyś pisać. Tylko wtedy ma to sens i sprawia przyjemność i frajdę. Oczywiście bez lekkiego pióra będzie trochę trudniej, ale to również umiejętność, którą można wypracować. Poniżej krótka charakterystyka tego, kogo szukamy per serwis.

dailyweb

Tutaj mamy najwięcej możliwości, bo w zasadzie kategorie w naszym serwisie charakteryzują to, jakich autorów poszukujemy, co nie znaczy, że nie chcemy wyjść dalej, szerzej. Jeśli masz na to pomysł, który chciałbyś pilotować, daj nam koniecznie znać. Na dailyweb piszemy przekrojowo o technologii, od testów, poprzez świat mobile, kończąc na smarthome, elektromobilności czy technologii webowej, czy marketingu. Nie zabraknie mediów społecznościowych, czy świata audio i foto video.

SLAI

W SLAI koncentrujemy naszą uwagę na AI. To stosunkowo nowa gałąź, ale zależy nam przede wszystkim na tym, by śledzić co się na tym dynamicznym rynku dzieje, ale także prezentować narzędzia, tworzyć poradniki, czy puścić wodze fantazji w felietonach. Całość oczywiście skupiona wokół sztucznej inteligencji.

Rozładowani

Tutaj stawiamy dość konkretnie na rowery elektryczne, akcesoria i świat wokół rowerów z silnikami skupiony. Sami jesteśmy zapaleńcami jednośladów, więc to obszar dość hermetyczny. Jeśli jednak chciałbyś spróbować swoich sił i testować, recenzować rowery elektryczne, to obowiązkowo daj nam znać!

Zachęcam wszystkich i dodam uczciwie, że poszukiwanie pasjonatów i zapaleńców, takich jak my to nie przypadek. Nie oferujemy pełnych etatów, ani ich części, ale pół-hobbystyczne działanie, ale i nie zabraknie budżetów.

Jeśli chcielibyście spróbować swoich sił, to obowiązkowo dajcie nam znać i zgłoście się przez formularz na stronie dailyweb.pl/rekrutacja, a my odpowiemy na każde zgłoszenie, niezależnie od decyzji. Gwarantujemy sporo frajdy i doskonałą atmosferę w zespole. Zapraszamy gorąco!