Chcemy zasilić skład naszej redakcji o nową krew, która będzie wspierała nas w codziennej/cotygodniowej walce ze światem niusów, nie tylko ze świata technologii. Ogromnie nam zależy na własnej, nietuzinkowej, ale uczciwej i podpartej mocnymi faktami opinii.

Ale od początku.

Kogo szukamy?

Szukamy pasjonatów, ludzi żyjących technologią tak jak my. Gwarantujemy, że redakcyjna atmosfera i możliwości rozwoju są naprawdę fajne. Lubimy dobre memy i integrację pośród przyrody. Celujemy głównie w freelancerów i freelancerki, którzy pisanie na DailyWeb dorzucą do swoich pozostałych obowiązków. Ale oczywiście to tylko propozycja. Po prostu ten schemat nam się sprawdza do tej pory, ale jeśli umiesz pisać i lubisz to robić, to skontaktuj się z nami, a resztę jakoś dogadamy 😉

1. Szukamy redaktorów do naszego serwisu Rozładowani.pl

Szukamy ludzi z dużym naciskiem na nasz bliźniaczy projekt Rozładowani.pl traktujący o e-mobilności. Temat jest ostatnio bardzo popularny, gdyż cała branża motoryzacyjna przeżywa swój renesans, który idzie właśnie w kierunku elektryfikacji.

Chcemy być świadkami tych przemian i śledzić je na bieżąco. Prócz nowości związanych z nowymi autami elektrycznymi, chcemy mocniej zakotwiczyć się również w e-bikach czy popularnych e-hulajnogach, e-longboardach czy innych sprzętach UTO, które rewolucjonizują transport osobisty.

Jakie stawiamy wymagania redaktorowi Rozładowani.pl?

 • 2 teksty dziennie (350 słów, news + opinia);
 • zainteresowanie tematyką elektromobilności;
 • otwarty umysł, obowiązkowość, lekkie pióro.

Dodam, że szukamy około 4-5 nowych osób, a więc to może być ogromna szansa wzięcia udziału w czymś zupełnie nowym. Pisząc dla Rozładowanych, będziesz oczywiście częścią zespołu DailyWeb, nie rozdzielamy obu redakcji od siebie 🙂

Jeśli nie masz wielkiego doświadczenia, a chcesz spróbować, to nie zastanawiaj się! Formularz zgłoszenia znajduje się na samym dole. Zachęcamy gorąco!

2. Szukamy 4 redaktorów do DailyWeb.pl

DailyWeb chyba specjalnie przedstawiać nie trzeba. Tutaj szukamy nieco bardziej konkretnych umiejętności i ukierunkowania. Zależy nam na obszarach, które do tej pory nie miały swoich reprezentatów w redakcji.

Szukamy osób do działów SEO/SEM, smart home, e-commerce, gry i game-dev, audio, marketing, UX, szeroko rozumiany design, filmy i seriale, VoD, cyfrowa rozrywka.

Idealna osoba na stanowisku redakcyjnym w DailyWeb, to taka, która:

 • będzie dostarczała codziennie min. 3 teksty niusowe (min. 350 słów) lub 4-5 dłuższych tekstów (np. felietonów) w cyklu cotygodniowym (min. 700 słów);
 • interesuje się technologią i śledzi aktualności;
 • ma doświadczenie w pisaniu – słynne LEKKIE PIÓRO 😉 ;
 • jest obowiązkowa, skrupulatna, aktywna w zespole.

Chcesz spróbować? Zgłoś się do nas. Pamiętaj, że przy roli osoby piszącej dla DailyWeb – jeśli nie masz żadnego doświadczenia – to liczba tekstów do dostarczenia może być przytłaczająca. Tak tylko uprzedzamy

Ile płacimy?

Gramy w otwarte karty: za teksty niusowe płacimy niewielką stawkę. Ale! Jest też szansa na prawdziwe pieniądze, które pojawiają się za komercyjne współprace.

Ponadto oczywiście oferujemy tony sprzętów do testów, czy chociażby udziały w targach (IFA Berlin, MWC Barcelona czy inne, chociażby krajowe – oczywiście jak tylko sytuacja covidowa się uspokoi), a przede wszystkim naprawdę przyjazną i nieformalną atmosferę.

Fomularz zgłoszeniowy


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wybierz swoją rolę:

  Wymień swoje zainteresowania

  Napisz nam coś więcej o swoim doświadczeniu

  Uwagi?