Analogue Pocket to jedna z najciekawszych konsol na rynku i naprawdę niesamowity sprzęt, który wykracza poza ramy sprzętu z rynku konsumenckiego. Teraz firma pokazuje model w kolorze GITD, czyli takim świecącym w nocy. Niestety, kupno tej konsoli to będzie prawdziwe wyzwanie.

Od jakiegoś czasu świat gier znów mocno wraca do kategorii portable i mobile. Nie chodzi tu jednak o gamingowe telefony. Te miały całkiem zniszczyć branże przenośnych konsol, a nadały jej tak naprawdę jedynie rozpędu. Tym sposobem mamy na rynku retro konsolki, urządzenia z Androidem z procesorami do gier, dedykowane systemy jak Switch, czy sprzęt z podzespołami mocnego laptopa w obudowie konsoli jak Steam Deck, czy Legion Go.

//dzisiaj na dailyweb

Jest też kilka innych dziwnych urządzeń jak ClockWorkPI Gamedeck czy Analogue Pocket, które podobnie jak produkty od teenage engineering, mają w sobie duszę i przynoszą nową jakość i wrażenia. Niestety jak to w większości przypadków bywa, wiąże się to ze znaczną ceną, brakiem dostępności lub nawet obiema cechami na raz.

Analogue Pocket świeci w nocy

Analogue Pocket przebojem znalazło się na rynku w 2021 roku. Użytkownicy pokochali konsolę od samego początku. To po prostu inna jakość sprzętu. To świat premium, który zawitał do świata gier. Co więcej, ta konsola niczego nie udaje i nie emuluje. Można umieścić w niej prawdziwy kartridż z grą z GemeBoy’a, a dzięki adapterom również z innych systemów. To nie tylko sposób, aby zagrać ponownie w ulubione tytuły, ale również sposób, aby uratować je od zapomnienia, gdy sprzęt płata figle.

Analogue Pocket

Każdy, kto miał w rękach Analogue Pocket docenia jakość wykonania, perfekcyjny wyświetlacz i niezłe głośniki. Sam sposób działania systemu i sprzętu stwarza też spore możliwości. Obsługa jest za to bardzo prosta i daje fantastyczne odczucia. Nic więc dziwnego, że po sprzęt ustawiają się całe kolejki. Analogue Pocket występuje w białym i czarnym kolorze. Do sprzętu można dokupić sporo innych akcesoriów.

Analogue Pocket

Analogue Pocket

Niestety obecnie konsola ma status wyprzedanej. Chociaż producent właśnie zapowiedział nową partię dostępnego sprzętu, to spodziewać się można, że znów zostanie wykupiony w zaledwie kilka godzin po dropie.

Analogue Pocket

Analogue Pocket ma też niespodziankę. Szykuje coś niesamowitego dla największych fanów. To wersja Analogue Pocket w kolorze GITD (Glow In The Dark), czyli świecącym w ciemności. Niestety firma przyznaje się, że kupno tego modelu będzie jeszcze trudniejsze, ze względu na jeszcze mniejszą ilość dostępnych urządzeń niż normalnie.

Analogue Pocket

Jeśli chcecie spróbować szczęścia, to sprzedaż konsoli rozpocznie się 1 września, o godzinie 17 naszego czasu (8 am. PDT). Cena urządzenia to 249 dolarów (wersja podstawowa 219 dolarów).

Krowa syntezator i gameboy sampler — teenage engineering OP-1 jest cudowanie szalony

Analogue Pocket

Więcej informacji na stronie Analogue Pocket.