Destiny 2 to gra, która została wydana pięć lat temu, jednak do dzisiaj cieszy się gigantyczną popularnością i dostępna jest jako za darmo. Strzelanka FPS dostała właśnie nowiutki Sezon Udręczonych. A w nim znajdziemy zupełnie nowe aktywności, legendarny sprzęt i oczywiście wiele więcej.

Sezon Udręczonych w Destiny 2 rozpoczął się właśnie dzisiaj. Co nas czeka? Wracamy na zniszczony statek Calusa – Lewiatana. Strażnicy skorzystają ze zaktualizowanych słonecznych podklas (Słońce 3.0), a także wcielą się w rolę Rzeźnika. Sezon ten potrwa trzy miesiące i zakończy się 23 sierpnia 2022.

Sezon Udręczonych w Destiny 2 wystartował

Dawny symbol obfitości, Lewiatan, powraca jako spaczony wrak, aby nawiązać kontakt z uśpionym na Księżycu statkiem-Piramidą. Gdy udaje mu się nawiązać połączenie z Piramidą, rozbudzone Koszmary z przeszłości grożą udręką każdemu, kto odważy się interweniować.

Co znajdziemy w tym sezonie?

destiny 2

  • Powstrzymanie Koszmarów (za darmo dla wszystkich graczy) – W kadłubie plugawego statku imperatora czai się zło. Przyzwij najgroźniejsze Koszmary i oczyść je przy pomocy ognia.
  • Odcięcie – Przemierzaj labirynty w Podbrzuszu Lewiatana, dowiedz się, co naprawdę kryje się za złowieszczymi planami Calusa i rozpraw się z kontrolowanymi przez niego Koszmarami.
  • Słońce 3.0 (za darmo dla wszystkich graczy) – Słońce to kolejna podklasa, która została całkowicie przeprojektowana dzięki systemowi aspektów i fragmentów, które można dowolnie konfigurować. Rozpal w sobie kreatywność, odkryj nowe konfiguracje i udowodnij, że zawsze jest odpowiednia pora, by walczyć ogniem.
  • Egzotyczny broń boczna Intruz (za darmo dla wszystkich graczy) – Zawładnij powracającą z Destiny 1 egzotyczną bronią boczną Shiro-4 i spraw, by błyskawice rozświetliły pozbawione blasku złoto w pokrętnych korytarzach Lewiatana. Posiadacze przepustki sezonowej mogą odblokować tę broń od razu.
  • Nowa przepustka sezonowa, sprzęt, modyfikacje, zaktualizowane Przesilenie i więcej!

Oczywiście to tylko najważniejsze nowości w Destiny 2. W sklepie Eververse znajdziemy pakiet srebra Sezonu Udręczonych, a Strażnicy, którzy go zakupią otrzymają emotkę i 1700 szt. srebra. To jednak nie wszystko, bo w piątek wieczorem rusza pierwszy z dwóch lochów zawartych w edycji specjalnej Królowej-Wiedźmy.

R E K L A M A

Plany na weekend zatem zapowiadają się wyśmienicie!