Czas na Steam. Praktycznie codziennie informujemy o kolejnych wyprzedażach w serwisach oferujących cyfrowe wersje gier na komputery stacjonarne. Dzisiaj pora na jeden z tych bardziej popularnych, czyli Steam. W sklepie ruszyła „Zimowa wyprzedaż 2021”.

Co znajdziemy w ofercie? Ja zamierzam spędzić okres świąteczny oddając się właśnie rozgrywkom na PC. Mam kilka pozycji do nadgonienia, a kolejne z racji dobrych promocji czekają również. Jeśli więc macie podobne plany, a Wasza biblioteka gier świeci pustkami, przejrzyjcie oferty Steam, które zamieszczamy poniżej.

R E K L A M A

Zimowa wyprzedaż Steam

U mnie nummerem jeden tej wyprzedaży jest Jurassic World Evolution 2 i to właśnie ta pozycja już trafiła do mojej biblioteki.

Jurassic World Evolution 2 – 150,49 zł

Jurassic World Evolution 2 to długo oczekiwana kontynuacja bardzo udanej gry Jurassic World Evolution firmy Frontier. Ta odważna nowa era w serii gier Jurassic World Evolution bazuje na przełomowej i wciągającej symulacji zarządzania z 2018 roku.

Frostpunk – 32,99 zł

Frostpunk to pierwsza gra z gatunku society survival – połączenia gry survivalowej i symulacji społeczeństwa. Jako zarządca ostatniego miasta na Ziemi musisz zadbać zarówno o mieszkańców, jak i całą miejską infrastrukturę.

Little Nightmares II – 83,75 zł

Little Nightmares II to gra przygodowa w stylu suspens, w której wcielasz się w Mono, młodego chłopca uwięzionego w świecie wypaczonym przez złowrogie transmisje. Razem z nową przyjaciółką, Szóstką, Mono postanawia odkryć źródło transmisji.

Watch_Dogs 2 – 49,98 zł

Witaj w San Francisco. Wciel się w postać Marcusa, genialnego młodego hakera, i wstąp w szeregi DedSec – najsłynniejszej organizacji hakerskiej. Twój cel: dokonać największego ataku hakerskiego w historii.

STAR WARS: Squadrons – 66,56 zł

Opanuj sztukę walki myśliwców i poczuj autentyczne doświadczenie pilotażu w STAR WARS™: Squadrons. Poczuj adrenalinę w wieloosobowych kosmicznych walkach – z perspektywy pierwszej osoby i razem z eskadrą. Zapnij pasy i wskocz w emocjonującą opowieść w świecie STAR WARS.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – 19,99 zł

Wejdź w rolę profesjonalnego zabójcy potworów, Geralta z Rivii. Przemierzaj ogarnięte wojną Królestwa Północy idąc śladami Ciri, dziewczyny z prastarej przepowiedni, której magiczny talent może zniszczyć świat.

Oczywiście to tylko kilka pozycji, które moim zdaniem są najciekawsze. Każdy jednak ma inny gust, dlatego zachęcam do przejrzenia pełnej oferty zimowej wyprzedaży na Steam. Jest tam cała masa innych produkcji!