Znakomita wiadomość dla fanów Harrego Pottera.

Oczywiście nie mamy na razie co liczyć na zupełnie nowe książki, ale HBO przygotowało właśnie spotkanie po latach. Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu to spotkanie aktorów, którzy mieli okazję zagrać w filmach o Harrym Potterze.

HBO GO będzie miejscem, gdzie specjalny program Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu będzie miał swoją premierę już w styczniu 2022. Najwyraźniej HBO stwierdziło, że spotkanie bohaterów serialu Przyjaciele odniosło wielki sukces, dlatego idzie w tym kierunku. Czekam z wytęsknieniem na tego typu produkcję z aktorami LOST: Zagubieni.

R E K L A M A

Harry Potter: Powrót do Hogwartu już w styczniu w HBO GO

Mamy okazję zobaczyć pierwszy teaser, a także kilka zdjęć z planu produkcji. Miło zobaczyć aktorów po niemalże 20 latach od pierwszych filmów. Program specjalny wyprodukowany przez Warner Bros. Unscripted Television oraz Casey Patterson i Pulse Films powstał z okazji 20. rocznicy premiery filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Wśród wyjątkowych gości, którzy znaleźli się w programie, są: Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch, Ian Hart, Chris Columbus i wielu innych.

harry potter powrot

To była niesamowita podróż od czasu debiutu filmu „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Obserwowanie jak ewoluował on w niezwykłe uniwersum, było co najmniej magiczne. To jubileuszowe spotkanie jest hołdem dla wszystkich osób, na życiu których ten kulturowy fenomen wywarł istotny wpływ – od utalentowanej obsady i ekipy, która włożyła swoje serce i duszę w tę niezwykłą serię filmową, po pełnych pasji fanów, którzy 20 lat później podtrzymują ducha czarodziejskiego świata.

– powiedział Tom Ascheim, President, Warner Bros. Global Kids, Young Adults and Classics.

Harry Potter program specjalny

Seria filmów o Harrym Potterze to łącznie osiem produkcji. Ostatnia część książki, „Harry Potter i Insygnia Śmierci” została zrealizowana w dwóch częściach ze względu na zawiłość opowieści. Wszystkie filmy są aktualnie dostępne w HBO GO.

  1. Harry Potter i Kamień Filozoficzny
  2. Harry Potter i Komnata Tajemnic
  3. Harry Potter i więzień Azkabanu
  4. Harry Potter i Czara Ognia
  5. Harry Potter i Zakon Feniksa
  6. Harry Potter i Książę Półkrwi
  7. Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
  8. Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Premiera programu specjalnego Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu odbędzie się w Polsce w HBO GO w styczniu.


Posłuchaj nas!