Netflix udostępnił oficjalny zwiastun i fotosy z drugiej części slashera „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”.

Możemy już zobaczyć trailer oraz zdjęcia z nowego polskiego filmu Netflix „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”.

Horror „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” będzie miał premierę już 27 października w serwisie Netflix. Produkcja to kontynuacja hitowego horroru sprzed roku. Czy uda się powtórzyć sukces pierwowzoru? Pożyjemy, zobaczymy. Tymczasem warto najpierw obejrzeć zwiastun drugiej części.

R E K L A M A

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 – zwiastun filmu Netflix

W opisie filmu na YouTube możemy przeczytać:

Więcej krwi, więcej potworów, mniej snu. Być może obóz Adrenalina się skończył, ale prawdziwa masakra w lesie dopiero się zaczyna. Premiera 2. części filmu W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt już 27 października. Tylko na Netflix.

„W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” to kontynuacja pierwszego polskiego slashera w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego, na podstawie scenariusza stworzonego przez niego i Mirellę Zaradkiewicz.

Fabuła i opis filmu

Głównym bohaterem filmu jest Adaś, młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu. Ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę, nieśmiały chłopak szuka swojego miejsca na świecie. W sequelu poznamy również dalsze losy Zosi, która pokaże zupełnie nowe i zaskakujące oblicze.

„W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” to – jak deklarują twórcy – „przewrotna, ironiczna, groteskowa i krwawa historia o poszukiwaniu miłości i odkrywaniu samego siebie w świecie, w którym zdecydowanie więcej nas dzieli niż łączy”.

W lesie dziś nie zaśnie nikt: 2 obsada i zdjęcia z filmu

W lesie dzis nie zasnie nikt 2 10 W lesie dzis nie zasnie nikt 2 9 W lesie dzis nie zasnie nikt 2 8 W lesie dzis nie zasnie nikt 2 3 W lesie dzis nie zasnie nikt 2 2 W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 Julia Wieniawa

W rolach głównych wystąpili:

  • Mateusz Więcławek (Adaś),
  • Julia Wieniawa (Zosia),
  • Zofia Wichłacz (Wanessa),
  • Andrzej Grabowski (Sierżant Waldek),
  • Lech Dyblik (Janusz),
  • Sebastian Stankiewicz (Mariusz),
  • Wojciech Mecwaldowski (Oliwier),
  • Izabela Dąbrowska (Janeczka),
  • Robert Wabich (Sławek).

Premiera: 27 października w serwisie Netflix.


Posłuchaj nas!