Nie lubię takich sensacyjnych nagłówków, bo zawsze trącą clickbaitem, a ja czuję się, jak miernej jakości marketer, który próbuje Wam wcisnąć urządzenie, które gra, tańczy i śpiewa. Tym razem wszystko w nagłówku jest absolutnie zgodne z prawdą, dlatego pomyślałem, że tak sprawny pomysł jest wart pokazania szerzej. Przed Wami Devi, narzędzie, które za pomocą sztucznej inteligencji stworzy Wam stronę internetową w 30 sekund i dorzuci hosting na 100 lat zupełnie gratis. Serio.

Umówmy się, że generatory stron internetowych to może i modne były ze 20 lat temu. Teraz jednak zyskały one nieco na uroku, bo pojawiła się wszechobecna sztuczna inteligencja. Jest ona także obecna w narzędziu o nazwie Devi, które chciałem Wam pokazać.

//dzisiaj na dailyweb

Zasada działania Devi jest dość prosta. Po otworzeniu strony dostajecie dwa pytania: czego dotyczy Wasz biznes oraz jak nazywa się Wasza marka. W moim wypadku wybrałem nazwę totalnie niepowiązaną, z kosmosu, taką, która zaskoczyła mnie samego: dailyweb. Potem już jest łatwiej, bo wystarczy podać typ strony: sklep z produktami czy usługami, a następnie doprecyzować, czym dokładnie będziecie się zajmować. Nie mogło być inaczej, jak dailyweb, to wiadomo: sklep z kocami.

Devi stworzy stronę w 30 sekund – podziękuj AI

Zrzut ekranu 2023 09 21 o 14.40.20

Następnie po 30 sekundach otrzymujecie gotową stronę internetową z tekstami i zajawkami. O dziwo, są całkiem akuratne i za każdym razem inne. To najpewniej zasługa sztucznej inteligencji. Mało tego, wszystkie elementy w tym widoku są edytowalne, więc bez najmniejszych przeszkód możecie je pozmieniać wedle własnych upodobań. Oczywiście jak na proste narzędzie, daje ono całkiem sporo możliwości, bo prócz copy, możecie zmienić także wygląd i kolory poszczególnych elementów. Niby nic wielkiego, ale ta prostota jest naprawdę użyteczna. Całość w oparciu o popularnego one-pagera, a to znaczy w praktyce, że strona jest jednym wielkim landing page, gdzie poszczególne jej elementy zobaczycie w trakcie przewijania wygenerowanej www.

devi

Po wygenerowaniu strony możecie podejrzeć, jak będzie wyglądać na żywo  i nawet zdecydować się na jej opublikowanie. Co ciekawe, możecie zdecydować się na płatny abonament, ale wcale nie musicie. Devi daje darmowy hosting dla Waszej świeżo wygenerowanej strony WWW na całe 100 lat (sprytnie marketingowo). Oczywiście nie wystarczy Wam na setki tysięcy osób, odwiedzający serwis każdego miesiąca, ale na proste potrzeby będzie w sam raz!

Zrzut ekranu 2023 09 21 o 14.41.34

Ciekawa inicjatywa, bardzo prosta w obsłudze, świetnie się sprawdzi do prostych i tymczasowych stron przy okazji  np. eventów, wydarzeń czy specjalnych akcji.  Całość bardzo smacznie podane, gorąco polecam. Devi w akcji zobaczycie tutaj.