The Office wraca z 2. sezonem już za niecały miesiąc. Polska wersja kultowego sitcomu okazała się niespodziewanym hitem stacji Canal +.

Wysoki poziom polskiej wersji The Office był ogromnym zaskoczeniem. Pierwowzór to serial kultowy, więc jeszcze przed premierą fani byli zbulwersowani faktem, że otrzymamy Biuro z naszego ojczystego podwórka. Praktycznie każdy nie wierzył w tej projekt, ale stacja Canal+ zaskoczyła wszystkich niedowiarków. Po Kruku i Klangorze to kolejna, świetna polska produkcja od tej telewizji. Drugi sezon był tylko formalnością.

The Office

The Office PL zwiastun 2. sezonu

Canal + właśnie ogłosił, że już 4 listopada  zadebiutuje cała druga odsłona na Canal + online, natomiast na Canal + PREMIERY od 18 listopada w pakietach po 4 odcinki na tydzień. Poza datą premiery opublikowano zwiastun, plakat i zdjęcia z planu.

R E K L A M A

The Office PL to niespodziewany sukces stacji Canal +

Pierwszy sezon The Office PL zadebiutował w październiku 2021 roku i dzięki dobrej oglądalności, pozytywnym opiniom widzów oraz krytyków zdecydowano na nakręcenie kontynuacji. Zdjęcia ruszyły w maju tego roku, a w lipcu ekipa techników i aktorów opuściła plan zdjęciowy. Serial ponownie wróci z 12 odcinkami i znów odwiedzimy bohaterów firmy, produkującej wodę mineralną Kropliczanka. Na ekranie zobaczymy znane twarze, między innymi Piotra Polaka (Michał Holc),  Vanessę Aleksander (Patrycja Kowalska) i Adama Woronowicza (Darka Wasiaka).

The Office PL mógł być tylko marną podróbką kultowego serialu, ale twórcom udało się przenieść pierwowzór na polskie realia, wykorzystując pewne cechy znanych bohaterów, ale stworzyć tytuł o własnym charakterze. Beata Ryczkowska dyrektorka produkcji oryginalnych CANAL+ Polska wydała komentarz, który tylko potwierdza powyższe słowa:

Dobrze napisane postacie to klucz do sukcesu tego serialu. Polski odbiorca widzi lekkie nawiązania do anglojęzycznych bohaterów, ale nie są one ich kopiami. Udało nam się stworzyć unikalne wersje polskich odpowiedników Michaela czy Dwighta, które bardzo szybko zdobyły sympatię wśród widzów. W drugim sezonie zobaczymy znacznie więcej historii związanych z najpopularniejszymi postaciami.

The Office

Co nas czeka w 2. sezonie The Office ?

Co nas czeka w drugim sezonie The Office PL? Na pewno głównym wątkiem będzie rywalizacja między Michałem a Patrycją o awans na stanowisko w warszawskiej placówce. Oj, będzie się działo powyższe zdjęcie jest tego dowodem, a materiały promocyjne uchylają rąbka tajemnicy odnośnie nowych bohaterów gościnnych. Z ciekawostek znalezionych w sieci Michał Oleszczyk, znany dziennikarz i podcaster ogłosił, że nowej odsłonie będzie miał swoje głosowe cameo. O reszcie epizodów mniejszych lub większych wyczytacie w social mediach, a na własnej skórze ( a właściwie  własnym oku i uchu) przekonacie się już 4 listopada. Czy dorówna pierwszemu sezonowi i czy będzie kolejna kontynuacja? Czuje w kościach, że może tak być!

The Office powraca jako nowy zestaw LEGO! Premiera w październiku 2022