Sylwester w Zakopanem może nie każdego przyciąga, dlatego mamy alternatywę: Sylwester z Netflix!

Sporo osób, które znam deklaruje, że sylwestrową noc spędzi przed telewizorem, w domowym zaciszu. Czymże ta noc różni się od pozostałych piątkowych wieczorów? Presją imprezowania, ale i ryzykiem w obecnych czasach. Jeśli więc myślicie podobnie, na pewno szukacie tego, co obejrzeć na Netflix i innych serwisach streamingowych.

Nie ma sensu narzucać sobie ambitnych produkcji, tylko warto odpalić coś, co będziecie mogli oglądać na luzie, „w tle”. Z takimi propozycjami do Was przychodzę, ale oczywiście jest i coś bardziej wymagającego. Zobaczcie zatem, co w tym roku było oglądane na Netflixie, a może nie zdążyliście tej produkcji jeszcze odpalić.

R E K L A M A

Sylwester z Netflix

Niekwestionowanym numerem jeden, jeśli chodzi o 2021 rok jest oczywiście serial Squid Game. Koreańska produkcja można powiedzieć pozamiatała światowe rankingi, pozostawiając daleko w tyle inne pozycje. Serial wymagający, ale może znajdzie się ktoś ambitny, kto właśnie będzie chciał go odpalić w ostatnią noc 2021 roku. Myślę, że nocka wystarczy na obejrzenie całego sezonu.

Bardziej przystępnym serialem jest natomiast francuski Lupin. W 2021 roku pojawił się 2. sezon tej szpiegowskiej komedii ze znakomitym Omarem Sy w roli głównej. Serial oparty jest na opowieściach o przygodach Arsène’a Lupina, złodzieja, ale w wydaniu… gentelmeńskim.

Rok 2021 to również premiera sezonu trzeciego serialu Sex Education, na który czekaliśmy dość długo z powodu pandemii. Seksualną edukację w wykonaniu Gillian Anderson obejrzano prawie 60 milionów razy na całym świecie. Dość dużą popularnością w ostatnich miesiącach cieszył się serial Sprzątaczka, oparta na faktach historia samotnej matki (w tej roli Margaret Qualley), która podejmuje się pracy sprzątaczki, aby uwolnić się z toksycznego związku z ojcem jej córki.

Z filmów mogę polecić na pewno Armia umarłych od Zacka Snydera, Armia złodziei w tym samym uniwersum, ale przede wszystkim Ojcostwo ze znakomitym Kevinem Hartem w roli głównej. Oczywiście niezaprzeczalnym filmowym numerem jeden 2021 roku jest dla mnie Nie patrz w górę, o którym napisałem sporo więcej w osobnym tekście.

Zobacz także: Ile kosztuje Netflix w 2022?

Mam nadzieję, że dzięki powyższym propozycjom tegoroczny Sylwester z Netflix będzie dla Was przyjemny. Rok 2021 przyniósł sporo nowości, ale wiemy na pewno, że kolejne 12 miesięcy zwiastuje nam następne premiery, które powinny przypaść do gustu wielu fanom filmów i seriali. Mając ostatni dzień roku przed sobą nadrabiajcie niezbędne zaległości i wbijajcie w 2022 z przytupem!