Możesz kupić elektryczny rower Porsche, możesz też pojeździć koncepcyjnym modelem, który stworzono z myślą o grze. Możesz też wybierać z wielu gadżetów, które przygotowała firma (a właściwie jej studio wzornicze) dla swoich fanów, kochających jakość i dobry styl. Teraz Porsche Design prezentuje kolejną propozycję, która idealnie odnajduje się na liście najpopularniejszych gadżetów — to słuchawki TWS.

Słuchawki Porsche Design PDT60

Słuchawki Porsche Design PDT60

Porsche Studio to dział projektowy firmy, który koncentruje się na wzorniczej spuściźnie, którą w rękach dzierży motoryzacyjna legenda. Skupia się również na jej rozwoju oraz popularyzowaniu. Dzięki temu wraz z innymi firmami tworzone są produkty o unikalnym DNA Porsche i walorach użytkowych codziennych przedmiotów. Czasami zdążają się zupełnie odjechane projekty jak soundbar zrobiony z wydechu torowego Porsche 911 GT3, innym razem całkiem normalne, ale ekskluzywne wersje znanych produktów.

R E K L A M A

Tym razem Porsche Design postawiło na coś zdecydowanie bardziej pragmatycznego. Nowe słuchawki o symbolu PDT60 to produkt całkowicie klasyczny, ale wykonany według języka projektowego tej firmy, dzięki czemu zachowały unikalny charakter.

Słuchawki Porsche Design PDT60

Zacznijmy od tego, że ten „unikalny charakter”, o którym wspominam to prosty, ale wyraźny styl produktu. W dużej mierze oparty jest on na wykorzystaniu aluminium jako głównego materiału. Słuchawki wykonano więc w 40% z tego stopu, w kolejnych 40% z plastiku (co jest zrozumiałe) oraz 20% ze skóry — którą wykorzystano jako akcent nadający prestiżu. Słuchawki wraz z etui ważą aż 100 gramów. Robi to wrażenie, gdy pamięta się o tym, że przykładowo Apple AirPods Pro ważą jedynie połowę tego.

Słuchawki Porsche Design PDT60

Z technicznego punktu widzenia słuchawkom też niczego nie brakuje. Mamy tu do dyspozycji wsparcie dla trybu ambient, aktywnej redukcji szumu, oraz cyfrowej dla połączeń głosowych. Za odpowiednią reprodukcję dźwięku odpowiadać będą 8 mm przetworniki neodymowe. Czas działania, który podaje producent to 5 godzin. Magnetyczne i „magnetyzujące” etui w formie powerbanku doda mam kolejne 15 godzin czasu pracy. Porsche Studio chwali się też szybkim ładowaniem – 15 minut ładowania, wydłuży czas pracy o kolejną godzinę (co wrażenia raczej nie robi). Etui ładowane jest za pośrednictwem kabla USB typu C i wspiera też ładowanie bezprzewodowe. Słuchawkom nie będą straszne trudne warunki pogodowe, wspierają one normę wodoodporności IPX5, co „po ludzku” oznacza ochronę przed wodą płynącą z różnych kierunków jak, chociażby deszcz.

Słuchawki Porsche Design PDT60

Słuchawki Porsche Design PDT60 dostarczane są w zestawie z kabelkiem USB C oraz wymiennymi gumkami w różnych wielkościach. Można je już nabyć za pośrednictwem strony internetowej producenta w cenie 299 USD (po przeliczeniu około 1210 zł).


Posłuchaj nas!