Jest kilka sposobów, by „zaparkować” Porsche w domu, nie wydając na nie na to setek tysięcy złotych. Możesz kupić elektryczny rower, albo słuchawki Porsche Design PDT60. Ta ostatnia propozycja to też świetny prezent, dla kogoś, kto ma już wszystko!

Możesz kupić elektryczny rower Porsche, możesz też pojeździć koncepcyjnym modelem, który stworzono z myślą o grze. Możesz też wybierać z wielu gadżetów, które przygotowała firma (a właściwie jej studio wzornicze) dla swoich fanów, kochających jakość i dobry styl. Teraz Porsche Design prezentuje kolejną propozycję, która idealnie odnajduje się na liście najpopularniejszych gadżetów — to słuchawki TWS.

Słuchawki Porsche Design PDT60

Słuchawki Porsche Design PDT60

Porsche Studio to dział projektowy firmy, który koncentruje się na wzorniczej spuściźnie, którą w rękach dzierży motoryzacyjna legenda. Skupia się również na jej rozwoju oraz popularyzowaniu. Dzięki temu wraz z innymi firmami tworzone są produkty o unikalnym DNA Porsche i walorach użytkowych codziennych przedmiotów. Czasami zdążają się zupełnie odjechane projekty jak soundbar zrobiony z wydechu torowego Porsche 911 GT3, innym razem całkiem normalne, ale ekskluzywne wersje znanych produktów.

R E K L A M A

Tym razem Porsche Design postawiło na coś zdecydowanie bardziej pragmatycznego. Nowe słuchawki o symbolu PDT60 to produkt całkowicie klasyczny, ale wykonany według języka projektowego tej firmy, dzięki czemu zachowały unikalny charakter.

Słuchawki Porsche Design PDT60

Zacznijmy od tego, że ten „unikalny charakter”, o którym wspominam to prosty, ale wyraźny styl produktu. W dużej mierze oparty jest on na wykorzystaniu aluminium jako głównego materiału. Słuchawki wykonano więc w 40% z tego stopu, w kolejnych 40% z plastiku (co jest zrozumiałe) oraz 20% ze skóry — którą wykorzystano jako akcent nadający prestiżu. Słuchawki wraz z etui ważą aż 100 gramów. Robi to wrażenie, gdy pamięta się o tym, że przykładowo Apple AirPods Pro ważą jedynie połowę tego.

Słuchawki Porsche Design PDT60

Z technicznego punktu widzenia słuchawkom też niczego nie brakuje. Mamy tu do dyspozycji wsparcie dla trybu ambient, aktywnej redukcji szumu, oraz cyfrowej dla połączeń głosowych. Za odpowiednią reprodukcję dźwięku odpowiadać będą 8 mm przetworniki neodymowe. Czas działania, który podaje producent to 5 godzin. Magnetyczne i „magnetyzujące” etui w formie powerbanku doda mam kolejne 15 godzin czasu pracy. Porsche Studio chwali się też szybkim ładowaniem – 15 minut ładowania, wydłuży czas pracy o kolejną godzinę (co wrażenia raczej nie robi). Etui ładowane jest za pośrednictwem kabla USB typu C i wspiera też ładowanie bezprzewodowe. Słuchawkom nie będą straszne trudne warunki pogodowe, wspierają one normę wodoodporności IPX5, co „po ludzku” oznacza ochronę przed wodą płynącą z różnych kierunków jak, chociażby deszcz.

Słuchawki Porsche Design PDT60

Słuchawki Porsche Design PDT60 dostarczane są w zestawie z kabelkiem USB C oraz wymiennymi gumkami w różnych wielkościach. Można je już nabyć za pośrednictwem strony internetowej producenta w cenie 299 USD (po przeliczeniu około 1210 zł).


Posłuchaj nas!