Doszło do dość poważnej awarii serwisu Slack. Na razie nie są znane przyczyny usterki, jednak usługa nie działa w wielu regionach świata, w tym w Polsce. Slack jest bardzo popularnym narzędziem projektowym i komunikacyjnym w wielu firmach. Gigantyczny skok usługa zaliczyła po wybuchu pandemii, kiedy miliony pracowników na całym świecie przeszły na pracę zdalną.

Slack nie działa? Wiele wskazuje, że jest duży problem z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości. Teoretycznie pozostałe funkcje działają, jednak to właśnie na komunikacji opiera się w głównej istocie działalność serwisu.

Slack nie działa – awaria

slack nie działa
screen: downdetector.pl

Doniesienia na temat awarii zgłaszane są w serwisie downdetector. Jak widać po mapie zgłoszenia spływają w dużej ilości z różnych regionów Polski:

R E K L A M A
slack
screen: downdetector.pl

Platforma Slack to darmowa usługa dla zespołów pracujących nad projektami. Umożliwia komunikację, tworzenie kanałów, a także przesyłanie materiałów i plików. Wszystko działa na chmurze. Slack został wydany w 2013 roku, jednak od dwóch lat bije rekordy popularności.

Awaria Slack – informacja serwisu

Nadal pracujemy nad pełnym rozwiązaniem. Wkrótce wrócimy z kolejną aktualizacją. Dziękuję za Twoją cierpliwość.

Feb 22, 3:44 PM GMT+1

Badamy problem polegający na tym, że Slack nie ładuje się u niektórych użytkowników. Przyglądamy się przyczynie i dostarczymy więcej informacji, gdy tylko będą one dostępne.

Feb 22, 3:25 PM GMT+1