SkyShowtime całkiem niedawno poinformował o dacie premiery swojego pierwszego polskiego serialu – Warszawianka, a dziś platforma streamingowa wydała kolejną aktualizację. W 2023 roku czeka na widzów jeszcze sporo nowych produkcji.

SkyShowtime przede wszystkim w drugiej połowie zaserwuje nowy serial z Natashą Lyonne – Poker Face. Miałem nadzieję, że produkcja pojawi się niebawem w Polsce i głównie liczyłem na tę nową platformę streamingową. Jest to serial serwisu peacock, w którym główna bohaterka – Charlie jest kobietę obdarzoną niezwykłą umiejętnością rozpoznawania, gdy ktoś kłamie. Uwielbiam Natashę Lyonne, szczególnie za Russian Doll i Orange Is the New Black, więc wyczekuje jej kolejnych projektów, a poza tym Poker Face został świetnie oceniony przez krytyków i widzów. Reżyseruje Rian Johnson, czyli twórca Na noże, Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi, Loopera – Pętla czasu i ma na koncie 3 odcinki Breaking Bad, w tym epizod Ozymandiasz (s5e14), więc ja już nie mogę się doczekać.

SkyShowtime

Na SkyShowtime zadebiutują nowe seriale, na czele z Poker Face

Skyshowtime poza Poker Face w 2023 roku pokaże kolejny świetnie oceniany serial. Jest nim The Curse z Emmą Stone i Nathanem Fillionem w rolach głównych. Opowiada o pewnej klątwie i młodym małżeństwie, prowadzącym wspólny program telewizyjny. Wielogatunkowa produkcja została zrealizowana przez moje ulubione studio A24, a twórcą jest między innymi Benny Safdie, czyli człowiek, który zaserwował nam wspaniały film Good Time z fenomenalną rolą Roberta Pattinsona. 

The Winner to z kolei koprodukcja czesko-słowacka. Ta komedia familijna opowiada historię Viktora Hudáka (Ady Hajdu), fikcyjnego premiera małego europejskiego kraju, który zakończył karierę polityczną i wrócił do życia zwykłego obywatela. Kiedy jednak jego następca przeprowadza polityczną rewolucję i zmienia budowany latami porządek, bohater zdaje sobie sprawę, jak niewiele może zrobić jako były premier. Chcąc pokazać swoją siłę i udowodnić, że nadal jest ważny, próbuje przynajmniej rządzić w domu, gdzie mieszka z żoną i trzema córkami. I tutaj łatwo mieć nie będzie.

Skyshowtime
L-R Nicole Kidman as Kaitlyn Meade, Michael Kelly as Bryon Westfield and Zoe Saldana as Joe in Lioness episode 7, Season 1 streaming on Paramount+, 2023. Photo Credit: Luke Varley/Paramount+

SkyShowtime zaserwuje kontynuacje między innymi Yellowstone, Tulsa King i Halo

Tylko w SkyShowtime premierę będzie mieć także najnowszy serial Taylora Sheridana Special Ops: Lioness. Główne role grają w nim Zoe Saldaña i zdobywczyni Oscara Nicole Kidman, które są również producentkami wykonawczymi. Towarzyszą im m.in. Laysla De Oliveira i Morgan Freeman. Produkcja ta opowiada o zespole Lioness Engagement Team, który chce zniszczyć od środka pewną organizację terrorystyczną.

Wyczekiwana druga część piątego sezonu serialu Yellowstone zadebiutuje jeszcze w tym roku wyłącznie na rynkach, na których dostępny jest serwis SkyShowtime. Tylko na tej platformie będzie można zobaczyć też inne produkcje Taylora Sheridana: drugi sezon serialu 1923 z  Helen Mirren i Harrisonem Fordem, a także drugi sezon serialu komediowego Tulsa King (totalna polecajka!) z Sylvestrem Stallone. Z kontynuacją powróci również serial Halo oparty na kultowej grze video.

R E K L A M A

Skyshowtime

Na SkyShowtime jeszcze w wakacje 2023 roku zadebiutują filmy: Babilon, M3GAN i Jednym głosem

Skyshowtime to oczywiście nie tylko seriale. Jeszcze w te wakacje będziemy mogli zobaczyć trzy filmy, na które czekałem, aż pojawią się na streamingu. Po pierwsze – Babilon w rewelacyjnej obsadzie (Brad Pitt, Margot Robbie, Jean Smart i Tobey Maguire) i w reżyserii Damiena Chazelle’a. Dosyć polaryzująca produkcja, która bardzo podzieliła widownię, ale z całą pewnością zachwyci pod kątem audiowizualnym i aktorskim. To pełna przepychu opowieść o wzlotach i upadkach gwiazd dekadenckiego i pozbawionego moralności Hollywood sprzed 100 lat.

M3GAN to z kolei gratka dla fanów horrorów i Sci-fi. Film opowiada o lalce, stworzonej przy pomocy sztucznej inteligencji, mającą być najlepszą przyjaciółką i pomocą domową, ale jak to często bywa – robot będzie miał inne plany. Jednym głosem to opowieść, oparta o faktach, w której przyjrzymy się jednej z największych afer ostatniej dekady. Imię i nazwisko Harveya Weinsteina powinno wystarczyć za opis. Oto w jakich dokładnie dniach pojawią się wyżej wymienione filmy:

  • Jednym głosem – 23 czerwca 2023
  • Babylon – 6 lipca 2023
  • M3GAN – 14 sierpnia 2023

Warszawianka od SkyShowtime z datą premiery i pierwszym plakatem

Zobacz nasz VLOG!