Różowy Joy-con od Nintendo oficjalnie potwierdzony! Producent postanowił zrobić niespodziankę graczom, którzy chcą świętować premierę nadchodzącej gry Princess Peach Showtime!.

Różowy Joy-Con jest już w drodze! Nintendo opublikował wpis na swoim oficjalnym koncie na X. Jest to więc dla graczy jasne potwierdzenie – specjalna edycja kontrolera zadebiutuje na rynku. Limitowana wersja Joy-cona związana jest ze zbliżającą się premierą gry Princess Peach Showtime!.

//dzisiaj na dailyweb
  • OnePlus Nord 4 premiera nowego smartfonu ze średniej półki cenowej
  • Canon zapowiada coś wielkiego!
  • YouTube nuć, gwiżdż, a nawet gadaj
  • Leica SL3 i zaskakujący błąd
  • GTA wywołuje szaleństwo w sieci

Princess Peach: Showtime! to spin-off serii gier z Mario w formie przygodowej gry akcji z księżniczką Peach w roli głównej. Bohaterka zmierzy się z przeciwnikami na teatralnej scenie, korzystając z wielu przebrań. Peach nie zagra tylko jednej postaci. Księżniczka będzie miała dostęp do specjalnych transformacji, od szermierki i mistrzynię kung-fu po detektywa i kucharkę. Obdarzą one bohaterkę zdolnościami, które przydają się zarówno w walce, jak i przy rozwiązywaniu prostych zagadek.

Różowy Joy-con trafi na rynek wraz z premierą gry Princess Peach: Showtime!

Różowy Joy-con
Różowy Joy-Con zadebiutuje na rynku w marcu

Różowy Joy-Con to następstwo i uzupełnienie kolekcji pastelowych kontrolerów, które zadebiutowały na rynku latem 2023 roku. Jednak tym razem kolorystyka jest ściśle związana z grą Princess Peach: Showtime! Skoro tytułowa bohaterka nosi różową sukienkę, czemu i gracze nie mogliby dobrać w takim samym kolorze Joy-cona.

Premiera odbędzie się wraz z pojawieniem się na rynku gry Princess Peach: Showtime!. Zupełnie nowy zestaw pastelowych, różowych kontrolerów Nintendo Switch Joy-Con będzie dostępny u wybranych sprzedawców za około dwa miesiące.

OnePlus 12 w naszych rękach. Pierwsze wrażenia prosto z premiery

Gra Princess Peach: Showtime! zostanie wydana 22 marca 2024 roku na platformę Nintendo Switch. Poniżej możecie zobaczyć najnowszy materiał reklamowy, który prezentuje transformacje tytułowej bohaterki i fragment rozgrywki.

Princess Peach: Showtime! to spin-off Mario Bros, który ma premierę 22 marca 2024 roku

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Nowy pastelowy, różowy Joy-Con jest już gotowy do zamówienia w przedsprzedaży na GameStop. Każdy Joy-Con ma pełny zestaw przycisków i może działać jako samodzielny kontroler. Spełnia identyczne funkcje co podstawowa wersja (tylko jest po prostu różowy). Cacko wyceniono na 79,99 dolarów.