Grudzień jest najlepszym miesiącem sprzedażowym dla sklepów z wielu branż.

Niektórzy klienci jeszcze miesiąc przed świętami zaczynają kupować prezenty dla swoich najbliższych, inni czekają na ostatnią chwilę i robią zakupy w internecie tuż przed samymi świętami. Znacznie wyższa ilość zamówień w okresie przedświątecznym stanowi prawdziwe wyzwanie dla e-sklepów. Jak przygotować swój sklep internetowy na zakupowy szał? Skorzystaj z nowej, niezawodnej i korzystnej cenowo usługi na rynku przesyłkowym – ORLEN Paczka!

Święta w internecie

R E K L A M A

Rozpędzony e-commerce sprzyja rozwojowi sklepów online. Coraz więcej osób robi zakupy w internecie również w okresie przedświątecznym. Klienci dostrzegają zalety tego rozwiązania – oszczędność czasu, ominięcie długich kolejek sklepowych, możliwość spokojnego zastanowienia się nad wyborem prezentów. W sklepach internetowych często można również znaleźć najkorzystniejsze okazje cenowe. Wszystko to sprawia, że zakupy w internecie cieszą się niesłabnącą popularnością, a liczba osób kupujących w e-sklepach stale rośnie.

Jak przygotować sklep internetowy na święta?

Kupując prezenty w internecie każdy klient oczekuje, że zamówione przez niego prezenty dotrą w błyskawicznym tempie. Zadaniem sprzedawcy internetowego jest zadbanie o to, aby wszystkie zamówienia były wysyłane ekspresowo, a klient nie musiał długo czekać na dostawę. Szybką przesyłkę gwarantuje usługa ORLEN Paczka, z której korzysta coraz większa liczba sprzedawców internetowych. Dostarczenie paczki do punktu odbioru zajmuje 1-2 dni robocze. W przypadku Automatów Paczkowych, dostawa jest realizowana już następnego dnia. ORLEN Paczka wspiera rozwój e-commerce, ułatwiając właścicielom sklepów internetowych ekspresową realizację zamówień nawet w okresie przedświątecznym. Klient może odebrać paczkę we wskazanym przez siebie punkcie odbioru. Obecnie w całej Polsce funkcjonuje już ponad 6000 punktów odbioru, a liczba ta stale rośnie. Dzięki temu, z usługi może skorzystać praktycznie każdy, bez względu na to, w jakim regionie kraju mieszka. Zakupy w internecie z ORLEN Paczka są proste i wygodne!

Jak nadawać przesyłki?

Chcesz skorzystać z usługi ORLEN Paczka? Na stronie https://www.orlenpaczka.pl dowiesz się, jak łatwo i wygodnie nadawać przesyłki i zapewnić swoim klientom szybką dostawę zamówień. Krótki termin doręczenia paczki korzystnie wpłynie na poziom zadowolenia Twoich klientów i zachęci ich do polecania Twojego sklepu. Z ORLEN Paczka możesz wysyłać dowolną ilość przesyłek i nadążać za zamówieniami nawet w gorącym okresie przedświątecznym. Masz możliwość nadawania paczek w punkcie lub zlecenia odbioru paczek przez kuriera z Twojego magazynu. ORLEN Paczka to szybka i konkurencyjna cenowo usługa dostawy przesyłek dla małych, średnich oraz dużych sklepów internetowych. 


Artykuł sponsorowany dostarczony przez partnera.