InternetBeta to konferencja, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń branżowych w Polsce. Po raz piętnasty odbędzie się ona w Kielnarowej koło Rzeszowa na Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

InternetBeta to konferencja inna niż wszystkie – nie odbywa się w centrum dużego miasta, a w malowniczej Kielnarowej koło Rzeszowa. Od 2009 roku organizatorzy zapraszają do nowoczesnego kampusu Wyższej Szkoły Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie. Okoliczności przyrody sprzyjają skupieniu się na tym, co tu i teraz, czyli ciekawych prelekcjach, spotkaniach z innymi uczestnikami i prelegentami, networkingu oraz branżowej integracji. Wśród słuchaczy tej multidyscyplinarnej konferencji i #ludziBety znajdziemy bowiem przedstawicieli wielu branż, m.in. internetowej, marketingowej, NGOs, start-upów czy nowych technologii.

//dzisiaj na dailyweb

O konferencji

W tym roku wydarzenie odbędzie się również tylko w formie stacjonarnej. Ta formuła jest ogromną zaletą Bety (jak popularnie jest nazywana konferencja) – daje możliwość swobodnej rozmowy, nawiązania kontaktów, podtrzymania tych istniejących, wysłuchania topowych prelegentów z najbardziej ciekawymi tematami z ostatniego roku. A wszystko to na przepięknym Podkarpaciu, gdzie wręcz generowany jest nowy biznes.

Kto wystąpi podczas wydarzenia?

Jak co roku, program wydarzenia został tak skonstruowany, aby każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Wydarzenie jest trzydniowe, a dodatkowo odbywa się równolegle w kilku lokalizacjach. Wśród tytułów prezentacji znajdziemy zagadnienia dotyczące sztucznej inteligencji, automatyzacji, Venture Capital, SEO, wideo, reklam, audytów i badań marketingowych, influencer marketingu czy e-commerce, jak i kryzysu klimatycznego, prywatności, bezpieczeństwa w sieci, komunikacji, empatii oraz zrównoważonego rozwoju.

Pierwszym prelegentem 15. edycji, którego zobaczymy na scenie Bety po raz pierwszy, będzie Szymon Negacz (WiseGroup). Przez wszystkie dni konferencji na scenie pojawi się ponad 80 prelegentek i prelegentów, m.in. Kamil Kozieł, Mick Griffin, Anna Prończuk-Omiotek, Grzegorz Miłkowski, Michał Korba, Paweł Sala, Marcin Deręgowski, Jan, Sikora, Karol Dziedzic, Monika Mikowska, Maciej Chrzanowski, Kasia Leszczyńska-Bohdan, Krzysztof Marzec, dr Krzysztof Wojewodzic, Adrian Gamoń, Mikołaj Winkiel. A to zaledwie część osób, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas nadchodzącej konferencji!

Tegoroczna InternetBeta to już piętnasta  edycja. Tradycja zobowiązuje nas do zachowania wysokiej jakości zarówno na salach prelekcyjnych, jak i w trakcie networkingu. Sam nie wierzę, że ten projekt trwa tak długo, ale siłe do działania dają nam ludzie – prelegenci i uczestnicy, bez nich nie było by Bety! – mówi organizator InternetBeta, Łukasz Bis. – W tym roku będzie specjalna strefa chilloutu, razem z Autopay przeniesiemy trochę morza do Kielnarowej, specjalna forma networkingu i oczywiście wspaniała kawa. Na salach prelekcyjnych sama mocna merytoryka – dostarczona przez najlepsze mówczynie i mówców polskiego Internetu – nie sposób tu wszystkich wymienić! A wieczorami będziemy się integrować!

Pełny plan wydarzenia jest dostępny na stronie konferencji: https://www.internetbeta.pl/program

Partnerzy wydarzenia

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Partnerami strategicznymi są Autopay, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Partnerami technologicznymi są Autopay, Blue Cherry Studio, Meeting Application, mobitouch.

Partner merytoryczny to the:protocol.

Partnerami wydarzenia są Mercedes-Benz Zasada Automotive, Urząd Miasta Rzeszów, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, thebigthing, a także DevTalents, Brand24, Colours of Coffee, ContentHouse, DIMAQ, FEB, filmcloud, mBank, IAB Polska, RunVido, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny AEROPOLIS, OpenInnovationHouse, SMSAPI, WielkaReklama.eu.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują AI Business, ContentStandard, Crossweb, Komerso, Marketer+, Marketing przy kawie, Nowiny, nowiny24.pl, Rzeczpospolita, SocialPress, sprawny.marketing i Startup Academy.

Więcej informacji na temat konferencji oraz możliwość kupienia biletów na stronie https://www.internetbeta.pl/