Co bejrzeć w serwisach streamingowych w wolne dni? To pytanie powiela się dość często, a zazwyczaj zbyt ambitne produkcje odrzucają, bo przecież mamy dni wolne i powinno być „na luzie”. Przejrzałem to, co ostatnio wskoczyło na Netflix i HBO GO i wybrałem kilka wartościowych pozycji.

Oczywiście wśród nich znajdziecie i komedie i dramaty, ale nie są two produkcje, które namieszają Wam w głowach na długo. Po prostu, coś na luzie. Ja spędzam te dni w domu, bo na zewnątrz strach wychodzić z powodu smogu. Zasiadam przed TV i odpalam.

R E K L A M A

Co obejrzeć w przerwie świątecznej?

Nie patrz w górę – Netflix

Ta pozycja znajduje się tutaj nie przypadkiem. Nie jest to komedia przypadków, ale raczej satyra tego, co dzieje się na świecie ze społeczeństwem. Warto obejrzeć.

Dwójka astronomów szturmuje media, aby ostrzec ludzkość przed zmierzającą w stronę Ziemi zabójczą kometą. Problem w tym, że mało kogo to obchodzi.

Jimmy Carr: His Dark Material – Netflix

Jimmy Carr szuka humoru w najciemniejszym z miejsc w tym specjalnym programie pełnym typowych dla niego szyderczych żartów, które nazywa „gwoździem do trumny kariery”.

Godziny ciszy – Netflix

John Duval, kiedyś oficer marynarki, a dziś prywatny detektyw, staje się głównym podejrzanym w sprawie brutalnych morderstw i zaczyna tropić prawdziwego sprawcę.

Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z cienia – HBO GO

Cztery wojownicze żółwie ninja – Donatello, Michaelangelo, Raphael i Leonardo – żyją na uboczu i mało kto wie o ich istnieniu i odwadze. Ludzie nie są świadomi, że to właśnie one stoją za schwytaniem groźnego Shreddera (Brian Tee). Wojownicy nie mogą jednak spać spokojnie. Ktoś próbuje pomóc mrocznemu bohaterowi wydostać się na wolność. Po raz kolejny żółwie muszą zmierzyć się z ogromnym niebezpieczeństwem i stanąć w obronie zagrożonego miasta. Oparty na popularnej serii o wojowniczych żółwiach ninja sequel kinowego przeboju z 2014 roku. Dynamiczny obraz w reżyserii Dave’a Greena trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty i oferuje wiele atrakcji. W głównych rolach występują znani aktorzy: Megan Fox, Will Arnett oraz Tyler Perry.

Umowa na Zawsze – HBO GO

Matt (Ed Hems), samotny mężczyzna po 40-stce, który chce mieć dziecko, wynajmuje Annę (Patti Harrison) jako surogatkę. Niedługo potem dwie kompletnie obce sobie osoby uświadamiają sobie, że ta nieoczekiwana relacja podważy ich dotychczasowe wyobrażenia o więziach, granicach i tym, co nazywamy miłością.

Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze – HBO GO

Dla samotnej matki Maggie O’Donnell (Ashley Williams) Boże Narodzenie było zawsze czasem spędzanym w otoczeniu rodziny, ale w tym roku jej córka Ellen wyjechała na święta z ojcem, co oznacza, że Maggie spędzi Wigilię sama w domu. Wszystko zmienia się, kiedy kobieta dosłownie wpada na Lucasa Cavelli (Nial Matter) na stoisku z choinkami. Maggie boleśnie uderza go świątecznym drzewkiem i ranny Lucas jest zmuszony zrezygnować z wyjazdu na narty do Aspen i zostać na święta w mieście. Maggie bardzo chce mu to wynagrodzić i zaprasza go do swojego domu. Wspólnie spędzają Boże Narodzenie, nawzajem się wspierając. W ciągu świąt połączy ich przyjaźń i coraz bliższa więź, która szybko przerodzi się w miłość.


Posłuchaj nas!