Nie jest to zwykły powerbank i data jego premiery nie jest przypadkowa. Nietypowo w pierwszy dzień po świętach Green Cell rozpoczyna sprzedaż powerbanka, który… odpali silnik zimą. Zamówienia będzie można składać od godziny 19:00.

Green Cell to polska firma specjalizująca się w produkcji akcesoriów do samochodów elektrycznych, smartfonów, laptopów. W swojej ofercie posiadają sporo powerbanków, stacji ładowania czy bezprzewodowych ładowarek do smartfonów. Produkty spod szyldu Green Cell to na pewno dobra alternatywa dla droższej, zagranicznej konkurencji.

R E K L A M A

Power bank, który odpali silnik w zimie

Green Cell GC PowerBoost

GC PowerBoost to powerbank, który pomoże odpalić nam auto, kiedy akumulator w samochodzie jest rozładowany. Chodzi oczywiście o tzw. car jump starter. Pojemność tego powerbanka to 16 000 mAh, zatem jest moc. I ta moc pozwoli na… nawet trzydziestokrotne odpalenie samochodu na jednym ładowaniu. Wątpię, że aż tyle przypadków rozładowania akumulatora jednej zimy może się przydarzyć, ale pomoc sąsiadce na parkingu może pomóc zaplusować.

Green Cell GC PowerBoost

Urządzenie zostało zaprojektowane przez zespół badawczo-rozwojowy Green Cell w Krakowie i oprócz uruchamiania silników, może też ładować akumulatory jako prostownik oraz uzupełniać energię w urządzeniach mobilnych dzięki trzem mocnym portom USB (USB-A 2×18 W + USB-C 60 W).

-chwalą powerbanka producenci.

Powerbank do odpalania samochodu posiada wyświetlacz OLED, gdzie zobaczymy wszystkie parametry: stan naładowania, tryb pracy, a także napięcie akumulatora. Power bank posiada zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem klem, co jest częstym błędem popełnianym przez niedoświadczonych użytkowników. Całość posiada stopień ochrony przed zachlapaniem i pyłem (IP64). Dodatkowo sprzęt posiada wbudowaną latarkę.

power bank

Samo urządzenie potrzebuje 80 minut do pełnego naładowania, ale już po 10 minutach będzie gotowe do pracy i odpalenia unieruchomionego samochodu. Wyposażono go w 2 porty USB-A 18 W i port USB-C Power Delivery o mocy 60 W.

Czy powerbank może być premium? Oczywiście! Poznajcie Green Cell PowerPlay Ultra

Powerbank GC PowerBoost kosztuje 749,95 złotych, a zamówienia można składać poprzez stronę internetową Green Cell. W sestawie dorzucony jest kabel USB-C, specjalne etui, a przede wszystkim – klemy do podłączenia powerbanka.


Posłuchaj nas!