[WYWIAD] Od baterii, do laptopów, aż po ogromny biznes – rozmawiamy z Pawłem Ochyńskim, szefem marki Green Cell

0:00
Długość nagrania: 58:43
Rozmawiają:

Sebastian, Daniel i gość: Paweł Ochyński

Zapraszam na kolejny odcinek The Grengolada Podcast! Tym razem mamy dla Was gościa specjalnego. Mieliśmy okazję porozmawiać z Pawłem Ochyńskim, Founderem i CEO marki, której nie trzeba Wam szczególnie przedstawiać: Green Cell.

Porozmawiamy o historii marki, ale przede wszystkim także o trendach i ewolucjach świata ogniw. Zakończymy rozmową o świecie elektromobilności.

O Pawle Ochyńskim, który jest szefem marki Green Cell

Pasjonat e-motoryzacji i nowych technologii. Właściciel marki Green Cell specjalizującej się w elektromobilności i magazynowaniu energii, a także sieci sklepów internetowych Świat Baterii / Batery Empire. Karierę zaczynał od sprzedaży baterii do laptopów, co zaowocowało pomysłem samodzielnego tworzenia akcesoriów do ładowania elektroniki. Do 2023 roku pod marką Green Cell wprowadził na rynek ponad 20 zaprojektowanych w Polsce urządzeń. Obecnie skupia się na rozwiązaniach dla elektromobilności i ekosystemach zarządzania energią. W wolnym czasie doskonali się w ekstremalnej jeździe samochodem elektrycznym i śledzi tenisowe zmagania.

Zapraszamy do odcinka.

Zapisz się
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze