Macie już postanowienia noworoczne? W ich spełnianiu pomoże Wam opaska Xiaomi Mi Band 5 w dość niskiej cenie.

Sportowych opasek Mi Band od Xiaomi chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Szybko zdobyły mega popularność, a nadgarstki ozdobione tą opaską spotyka się wszędzie. Xiaomi oferuje wysoką jakość za bardzo niską cenę, a okazuje się, że ta cena może być jeszcze niższa.

Koniec roku to okazja do podsumowań, ale także planów na rok następny. Wiele z postanowień noworocznych dotyczy sportu, poprawy kondycji, itd. Jeśli zaczynacie z fitnes-przygodą to na pewno szukacie rozwiązań „smart”, aby mieć pod kontrolą podstawowe parametry, ale przede wszystkim – otrzymywać statystyki.

R E K L A M A

Opaska Mi Band 5 za 99 złotych

Pomocą ku temu może być opaska sportowa Xiaomi Mi Band 5, która dostępna jest właśnie w promocyjnej cenie 99 złotych w sklepie online Lidla. Może to będzie pierwszy krok ku zmianom, jakie zamierzacie wprowadzić w 2022 roku? Apple Watch dla początkującego to zdecydowanie za dużo, nie tylko finansowo, ale i funkcjonalnie.

Przeceny w Lidlu często sprowadzają się do produktów z szyldem ich własnej marki. Mowa oczywiście o sprzętach do warsztatu domowego, czy sprzęty AGD i drobna elektronika użytkowa. Teraz jednak odpalono promkę Xiaomi, ale na razie w przecenach znajdujemy dwa produkty:

xiaomi mi band 5 przecena lidl promocja

O ile frytkownica Xiaomi MI Smart Air Fryer jest w cenie, którą można uznać za standardową, o tyle opaska Mi Band 5 to już dobra wyprzedaż. Zazwyczaj za tę opaskę trzeba zapłacić około 120-130 złotych, a często jest to kwota dużo wyższa w zależności od sklepu.

  • smartband jest także wodoszczelny
  • pamięć: 16 MB
  • łączność: Bluetooth
  • kompatybilność z systemami operacyjnymi: iOS, Android
  • wyświetlacz: AMOLED – 2,8 cm (1,1″) – 294 x 126 pikseli, dotykowy
  • monitorowane dane: dystans, spalone kalorie, aktywność, jakość snu, tętno, kroki, fazy snu, poziom stresu, cykl menstruacyjny, personal activity intelligence (PAI), Rapid Eye Movement (REM)

Odpalajcie sklep Lidla i zamawiajcie opaski dopóki są jeszcze dostępne w ofercie. Przy większych zakupach w sklepie dostaniecie gratisową przesyłkę. Warto zaznaczyć, że promocja w sklepie online jest często zwiastunem tej samej promocji w sklepach stacjonarnych w najbliższym czasie.