Święta, święta i… seriale. Zobaczcie, co nowego na Netflix!

Można powiedzieć, że święta się rozpoczęły, a jeśli nie macie ochoty przesiedzieć ich za stołem, to pomyślcie o przesiedzeniu ich… na kanapie. A będzie co oglądać, bo na Netflix wjechała właśnie świeżutka porcja hitów.

Wśród premier nie zabrakło starszych pozycji, ale także świąteczne hity, które z całą pewnością przypadną Wam do gustu w ten świąteczny czas. Przejdźmy zatem do konkretów i zobaczcie, co nowego na Netflix.

R E K L A M A

Nowości Netflix na święta

Emily w Paryżu – sezon 2

Emily Cooper, chicagowska specjalistka od marketingu, dostaje wymarzoną pracę w Paryżu. Odważnie rzuca się w wir nowego życia pełnego wyzwań, przyjaźni i miłości.

Z dala od świąt

Niecierpiący Bożego Narodzenia biegły rewident jedzie w sprawach służbowych do małego miasteczka. Poznaje tam kobietę, która próbuje zmienić jego podejście do świąt.

Murali Błyskawica

Krawiec zyskuje specjalne moce po uderzeniu pioruna. Aby zostać superbohaterem, którego jego miasto tak bardzo potrzebuje, musi jednak zabić niespodziewanego wroga.

Nie patrz w górę

Dwójka astronomów szturmuje media, aby ostrzec ludzkość przed zmierzającą w stronę Ziemi zabójczą kometą. Problem w tym, że mało kogo to obchodzi.

Sestri

Przyjaźń dwóch nastolatek staje się toksyczna po tym, jak zamieszczają w sieci intymne nagranie koleżanki z klasy, skutkujące jej zaginięciem.

Stand By Me Doraemon 2

Nobita przenosi się w przyszłość, by pokazać babci swoją narzeczoną, ale okazuje się, że dorosły Nobita uciekł z własnego ślubu. Czy będzie dobrym mężem dla Shizuki?

The Silent Sea

W trakcie niebezpiecznej 24-godzinnej misji na Księżycu badacze próbują odzyskać próbki z opuszczonej, owianej tajemnicą bazy.


Posłuchaj nas!