Garmin zamierza mocno wejść w nowy 2022 rok. Właśnie zapowiedzieli premierę vivomove Sport i Venu 2 Plus.

Tegoroczne targi CES 2022 to wiele nowości, nie tylko w branży smartfonów, ale także smart-wear. Garmin przywiózł do Las Vegas nowiutke zegarki, które nie tylko zaspokoją potrzeby podczas treningów, ale również na co dzień.

Smartwatche Garmina cieszą się dużą popularnością i są znakomitą alternatywą dla droższej konkurencji. W tym przypadku można mówić o lepszej wytrzymałości za podobne pieniądze, a wyczynowi i ekstremalni sportowcy cenią sobie ich jakość.

R E K L A M A

Garmin Instinct Solar to smartwatch z GPS, który wytrzyma naprawdę wiele

Garmin prezentuje nowe smartwatche na 2022 rok

W nowym roku Garmin postanowił wypuścić dwie serie swoich smart zegarków. Każda z nich w kilku wariantach kolorystycznych. Pierwszą z nich jest vivomove Sport, który – jak sama nazwa wskazuje – dedykowany jest sportowcom, oferuje monitorowanie zdrowia i aktywności. Zegarek dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: Cool mint, Ivory, Cocoa i Black.

Garmin Vivomove Sport
Garmin Vivomove Sport

vívomove Sport – najważniejsze informacje:

  • hybrydowy smartwatch, który łączy klasyczny wygląd analogowego zegarka z funkcjami smart oraz monitorowania zdrowia i aktywności
  • Podstawowy, bardziej przystępny cenowo dodatek do linii vívomove w świeżych, modnych kolorach inspirowanych estetyką wellness.
  • Dyskretny wyświetlacz dotykowy wyświetla istotne informacje o stanie zdrowia, takie jak pomiary energii Body Battery, poziom stresu, tętno, saturacja krwi (pulsoksymetr) i wiele innych.
  • Umożliwia monitorowanie ulubionych aktywności, takich jak bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, joga czy trening siłowy. Po połączeniu z GPS w telefonie możliwe jest dokładne śledzenie dystansu i tempa podczas wysiłku na świeżym powietrzu.
  • Inteligentne powiadomienia, w tym dedykowany ekran kalendarza, zapewniają łączność ze światem przez cały dzień.

Sugerowana cena detaliczna zegarka wynosi 179,99 €.

Drugą opcją jest Venu 2 Plus, który wzorowany jest na poprzedniej serii Venu 2. Ten zegarek zyskuje w porównaniu do modelu tańszego funkcję odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych, a także wiadomości tekstowych.

Garmin Venu 2 Plus
Garmin Venu 2 Plus

Venu 2 Plus – najważniejsze informacje:

  • Możliwość odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych. Umożliwia także korzystanie z asystenta głosowego w kompatybilnym smartfonie w celu m.in. wysyłania wiadomości tekstowych, zadawania pytań, sterowania kompatybilnymi urządzeniami smart home
  • Zaawansowane funkcje monitorowania zdrowia i kondycji, pomagają lepiej zrozumieć swoją kondycję i wprowadzać zmiany stylu życia. Do najpopularniejszych należą m. in.: monitorowanie energii Body Battery, monitorowanie poziomu stresu, ocena jakości i wskazówki na temat snu, całodobowe pomiary tętna oraz pulsoksymetr.
  • Funkcje monitorowania zdrowia kobiet umożliwiają rejestrowanie przebiegu cyklu menstruacyjnego i ciąży.
  • GPS i ponad 25 wbudowanych aplikacji sportowych pomagają zadbać o aktywność za pomocą różnorodnych ćwiczeń, takich jak bieganie, spacery, treningi HIIT, pilates, jazda na rowerze czy wędrówki piesze. Animowane wskazówki treningowe na urządzeniu, a także możliwość pobierania i dostosowywania zestawów ćwiczeń sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Wszystkie funkcje Venu 2 Plus są wliczone w cenę zegarka – nie jest wymagana dodatkowa subskrypcja.

Sugerowana cena detaliczna zegarka wynosi 449,99 €. Zegarki można już zamawiać i dostępne są na stronie www.garmin.com.


Posłuchaj nas!