McDonald’s zaprezentował właśnie nowy fotel gamingowy przeznaczony dla fanów marki. Wśród udogodnień znajdziemy między innymi uchwyty na jedzenie czy podgrzewacz do burgerów.

Zastanawialiście się kiedyś, jak grałoby się na fotelu gamingowym od McDonald’s ze specjalnym uchwytem na frytki i sosy? Nie? A może marzycie o przyczepionym do podłokietnika swojego fotela gamingowego podgrzewaczu do kanapek? Też nie? No dobrze, ale od teraz nie musicie nawet tracić czasu na takie marzenia, bo właśnie stały się one rzeczywistością. McDonald’s zaprezentował właśnie swój pierwszy fotel gamingowy – McCrispy Ultimate Gaming Chair.

McDonald's
fot. McDonald’s

McDonald’s prezentuje własny fotel dla graczy

Wiem, że nazwa McCrispy Ultimate Gaming Chair może brzmieć nieco jak żart, ale nic bardziej mylnego. Ten fotel to poważny projekt dla poważnych odbiorców. Gry komputerowe to nie przelewki, a odpowiednie odżywianie podczas rozgrywki jest kluczem do sukcesu. Z tego założenia wyszedł McDonald’s, który postanowił stworzyć produkt prawdziwie odpowiadający na potrzeby graczy. Fotel McCrispy Ultimate Gaming Chair zawiera między innymi:

  • Perfekcyjnie dopasowany uchwyt na opakowanie frytek
  • 2 miejsca na sosy
  • Uchwyt na serwetki wraz z dołączoną ściereczką McCrispy wielorazowego użytku
  • Miejsce na kubek z piciem
  • Skórzaną powłokę odporną na plamy
  • I chyba najważniejsze, czyli specjalny podgrzewacz do kanapki McCrispy

Na razie nie wiadomo, czy wspomniany podgrzewacz będzie kompatybilny także z burgerami innych producentów. Na potwierdzenie będziemy musieli poczekać do pierwszych recenzji fotela. Całość prezentuje się jednak bardzo interesująco. Jednym z największych udogodnień McCrispy Ultimate Gaming Chair zdecydowanie jest możliwość umieszczenia na nim jedzenia i w ten sposób zachowanie porządku na biurku. Cieszy też zaimplementowanie materiału odpornego na plamy, który z pewnością wydłuży żywotność fotela.

Jak wejść w posiadanie fotela McCrispy Ultimate Gaming Chair? Aktualnie jedynym sposobem jest wygranie go w konkursie przeznaczonym jedynie dla pełnoletnich mieszkańców Wielkiej Brytanii. Jeżeli znajdujecie się w tym gronie, to wystarczy, że udacie się na stronę McDonald’s UK na Facebooku i wyślecie specjalne zgłoszenie przed godziną 23:59 13 listopada. Niewykluczone, że McCrispy Ultimate Gaming Chair pojawi się także w innych krajach, więc jeśli chcielibyście go zdobyć, to zachowajcie czujność.

Netflix: gra Stranger Things VR w drodze. Wciel się w Vecnę i dokonaj krwawej zemsty na mieszkańcach Hawkins