Co tydzień Epic Games Store rozdaje darmowe gry i dokładnie tak samo jest i dzisiaj. Tydzień temu mogliśmy pobrać Wolfenstein: The New Order. Mieliśmy już symulatory życia, farmy, kozy czy nawet księdza, a dzisiaj czas na symulator rekina.

Nie ukrywam, że co tydzień dodaję do swojej biblioteki darmową grę od Epica, przez co półka na tyle się powiększyła, że nie wiem kiedy ogram wszystkie pozycje. Może starczy mi życia w sumie.

Maneater za darmo na PC

Maneater do produkcja dość nietypowa, bo należy do gatunku RPG akcji, ale wcielamy się w niej w rekina, który został sierotą. Naszym celem jest przetrwanie w podwodnym świecie, ale to my tam jesteśmy samcem alfa i to my rządzimy, jemy i rozwijamy się. Warto zaznaczyć, że gra została wydana na pecety zaledwie 2 lata temu, pod koniec maja 2020 roku, zatem należy do świeżynek. Produkcja przyjęta została w najróżniejszy sposób, od skrajnej krytyki po uwielbienie. Zagrajcie, aby się przekonać:

R E K L A M A

Zaczynając jako młody rekin, musisz przetrwać w trudnym świecie, powoli wspinając się w górę łańcucha pokarmowego. Aby to zrobić, przyjdzie Ci odkryć ogromny i zróżnicowany otwarty świat, w którym napotkasz coraz to nowych wrogów — zarówno ludzi, jak i dziką przyrodę. Znajdź odpowiednie zasoby, które pomogą rekinowi urosnąć i się rozwinąć daleko poza granice wyznaczone przez naturę. Dopasuj przy tym rekina do swojego stylu gry. Jedz. Eksploruj. Ewoluuj.

Wymagania minimalne

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel Core i5-5300u
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Wolne miejsce na dysku: 20 GB
  • Wersja DirectX: 11
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 390 lub lepsza

Gra Maneater jest już dostępna za darmo w Epic Games Store, a żeby ją dodać do biblioteki wystarczy mieć założone bezpłatne konto w serwisie. Warto to zrobić, bo co tydzień Epic rozdaje minimum jedną grę. Maneater będzie dostępna przez najbliższe 7 dni, a wtedy… kolejna produkcja.