Kolejna polska nowość włąśnie wparowała na platformę Netflix.

Jeśli lubicie polskie produkcje w zagranicznych serwisach, to na pewno zaciekawi Was film Jak pokochałam gangstera. Pozycja już znajduje się w bibliotece i jest do obejrzenia. Netflix chyba lubi polskie produkcje, bo to już kolejna z nich.Kolacja dla czworga

Film już od dzisiaj jest w Polsce na Netflix, a tydzień później film pojawi się w pozostałych krajach. W przypadku tej produkcji ponownie fabuła inspirowana jest prawdziwą historią i przedstawia losy Nikodema „Nikosia” Skotarczaka.

R E K L A M A

Jak pokochałam gangstera już na Netflix

Jak pokochalam gangstera plakat

Nikodem „Nikoś” Skotarczyk to legenda polskiej gangsterki. Historia zaprezentowana w filmie opowiedziana została przez „tajemniczą kobietę”. W rolach głównych: Tomasz Włosok, Antoni Królikowski, Agnieszka Grochowska.

Zobacz także: Ile kosztuje Netflix w 2022?

Film już dzisiaj trafi na moją listę, bo „pierwsza” część należy do jednych z moich ulubionych polskich filmów ostatnich lat. Oczywiście nie jest to kino wybitne, ale jak na rodzime produkcje na pewno konieczne do obejrzenia.

Kolacja dla czworga

W równolegle biegnących wątkach tej komedii romantycznej czworo przyjaciół wchodzi w alternatywne związki, kwestionując koncepcję bratnich dusz.

Oddział zabójców

Krwiożercza postawa pełnego charyzmy nowego sierżanta plutonu sprawia, że młodego żołnierza w Afganistanie coraz bardziej nęka sumienie.

LEGO Batman

Legendarni gangsterzy sieją zniszczenie w Gotham City. Samotnik Batman musi nauczyć się pracować w zespole, jeśli chce uratować miasto.

Lego Ninjago: Film

Lloyd i jego kumple, czyli tajemniczy wojownicy ninja, bronią miasta przed złym Lordem Garmadonem, który prywatnie jest… ojcem Lloyda.

1000 lat po Ziemi

Chłopak, którego pojazd rozbił się na wyludnionej od dawna Ziemi, wyrusza na poszukiwania nadajnika, który ocali jego i jego umierającego ojca.

Błękitna laguna: Przebudzenie

Podczas szkolnej wycieczki dwoje całkowicie odmiennych od siebie nastolatków ląduje na bezludnej wyspie. Rozpoczyna się niełatwa walka o przetrwanie.

Nadejdzie ten dzień

Samozwańczy rewolucjonista, który dobija ryzykownego targu, aby uchronić rodzinę przed eksmisją, wpada w pułapkę FBI.

Sam styczeń będzie obfitował w tonę nowości Netflix, a to dopiero początek. Serwis chce pobić ubiegłoroczny rekord, jeśli chodzi o wypuszczone filmy swojej oryginalnej produkcji. Trzymamy kciuki!