Markowe słuchawki BT za 200 zł? Brzmi jak ściema, a jednak…

Od dłuższego czasu nosiłem się z zakupem słuchawek TWS, czyli tzw. pchełek, gdyż moje dotychczasowe zwyczajnie skończyły swój żywot. Okazało się szybko, że jeżeli nie chcesz wydać 1000 zł oraz masz ochotę czasem pobiegać i mieć pewność, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu, nie jest łatwo wybrać model.

Czego szukałem i co znalazłem w Jabra Elite 65t

Wśród moich wymagań była dobra izolacja otoczenia, wygoda oraz dobrze trzymanie w uchu, brak opóźnień w dźwięku oraz obsługa asystenta Google. Jakość dźwięku miała być przyzwoita na tyle, aby nie kaleczyło mi uszu – nie oczekiwałem audiofilskich doznań.

Prawda, że brzmi to jak niemalże podstawa każdych słuchawek? Niestety szybko przekonałem się, że chińskie słuchawki miały lagi i rozłączały się, a markowe słuchawki Samsunga, Sony, Bose czy innych znanych marek to wysoka półka cenowa, na którą nie jestem chyba gotowy. Być może uda mi się nagrać testy tych słuchawek w niedalekiej przeszłości, ale promocja trwa do 11.11, więc powyższa opinia musi Ci wystarczyć do podjęcia decyzji. Zapraszam również do strony producenta.

Jabra Elite 65t za 199 zł w RTV Euro AGD

Oferta spadła mi jak z nieba, bo Jabra Elite 65t albo 75t przewijały mi się wielokrotnie w rozważaniach, ale zawsze brakowało tego bodźca do ich zakupu. A czy nie ma lepszego argumentu jak prawie 50% obniżka ceny?

JABRA ELITE 65t 1 2

RTV Euro AGD oferuje Jabra Elite 65t za zaledwie 199 zł zamiast 349 zł! Jest jednak mały haczyk, a nawet dwa:

  1. Oferta jest ważna tylko do 11 listopada, zatem musicie się śpieszyć, bo ilość towaru na sklepie jest ograniczona
  2. Oferta jest ważna tylko w sklepach stacjonarnych, zatem być może nie uda wam się ich znaleźć w pierwszym lepszym markecie.

Moim zdaniem takie haczyki to nic w porównaniu jak dobry deal możecie zrobić jeszcze przed samym Black Friday. Ja kupiłem swoje w pierwszy dzień trwania promocji i jestem w pełni usatysfakcjonowany z zakupów, jakie dokonałem.