Jeśli lubicie klimaty „Seksu w wielkim mieście” to ten serial jest dla Was.

W serwisie HBO GO pojawił się właśnie nowy serial I tak po prostu. Jest to zupełnie nowy rozdział kultowego już Seksu w wielkim mieście. Pierwszy sezon liczy 10 odcinków.

Za produkcję I tak po prostu odpowiada Michael Patrick King. Przełomowa serial Seks w wielkim mieście doczekała się kontynuacji. Na ekranach zobaczymy dalsze przygody bohaterek produkcji, która podbijała serca ludzi na całym świecie.

R E K L A M A

I tak po prostu – nowy serial HBO GO

Nowy produkcja prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce. Wiek bohaterek zapewne był powodem zmiany tytułu i „uspokojenia” klimatu serialu.

Jest to kolejny już serial z nowości na HBO GO. Kilka dni temu w bibliotece serwisu pojawiła się Przynęta. Od razu trafiła na moją listę do oglądania i po pierwszych odcinkach zachęcam do obejrzenia każdego, kto uwielbia kryminalne historie, szczególnie, że ta oparta jest na faktach. Końcówka roku w wykonaniu HBO wygląda zatem bardzo ciekawie.

I tak po prostu... And Just Like That... 1

Wracając jednak do I tak po prostu – w produkcji występują również Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson oraz Evan Handler.

Aktorki grające główne role są jednocześnie producentkami wykonawczymi serialu. Za scenariusz odpowiedzialni są Michael Patrick King, Samantha Irby, Rachna Fruchbom, Keli Goff, Julie Rottenberg and Elisa Zuritsky.

W HBO GO pojawiły się już dwa pierwsze odcinki pierwszego sezonu. Następne będą udostępniane w każdy kolejny czwartek. Łącznie będzie to 10 odcinków. Na razie nie ma informacji na temat planów odnośnie kontynuacji serialu. Zapewne producenci czekają na to, jak seria zostanie przyjęta.