HTC VIVE Pro 2 taniej? Gogle VR to na chwilę obecną droga zabawka i raczej szybko to się nie zmieni, a skoro tak, każda promocja jest na wagę złota. Czemu sobie nie osłodzić bólu opróżniania kieszeni?

Gogle VR przechodzą przez myśl niemal każdemu maniakowi domowych rozrywek. Nie ma co się dziwić, ponieważ świat, jaki możemy dzięki nim eksplorować to całkowicie inne doznanie niż przy klasycznym graniu. Oprócz rozgrywek oczywiście taki zestaw może pomóc nam się zrelaksować, zwiększyć produktywność w pracy, czy też poruszać się po Metaversie swoim awatarem. Tak szerokie zastosowanie spowodowało utworzenie się wielu modeli, które są bardziej wyspecjalizowane w tym, co robią. Nie oznacza to jednak, że jeżeli kupicie flagowy model HTC VIVE Pro 2, to nie możecie w nich leżeć na kanapie. Pewnie się da, ale kwestii komfortu lepiej wtedy nie poruszać. Co innego testowany przez nas HTC VIVE Flow.

Wygodny VR do domu? Tylko HTC VIVE Flow

HTC VIVE Pro 2

HTC VIVE Pro 2 to najnowsze i najbardziej zaawansowane gogle tajwańskiego producenta. Patrząc na sprawę szerzej, są to również jedne z najbardziej zaawansowanych gogli dostępnych dla konsumentów. Świadczą o tym parametry, które wyróżniają model Pro 2 od swojego poprzednika Pro, czyli rozdzielczość 5K, częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz kąt widzenia 120 stopni. Choć może na papierze to wygląda, jak skromny krok do przodu, tak naprawdę jest niemałym skokiem. Zdradzając rąbek tajemnicy, muszę się przyznać, że właśnie taki model przeznaczony do testów zestawiłem w biurze, zatem wiem, o czym mówię.

HTC VIVE Pro 2

Jeżeli mimo wszystko zastanawiasz się, czy nie lepiej przyoszczędzić kilka złotych, kupując poprzedni model, to pamiętaj, że technologia nie stoi w miejscu i dziś, to za chwilę historia, czym zatem będzie wtedy dzisiejsza historia? A poza tymi filozoficznymi rozważaniami jest promocja :)

Promo na HTC VIVE Pro 2

Promocja, jak już wspomniałem, ma bardzo krótki termin ważności, bo jedynie tydzień. W tym okresie zestaw VIVE Pro 2 Full Kit o wartości 6699 zł będzie dostępny za 6199 zł. Jeżeli jednak jesteście właścicielami gogli z poprzedniej edycji, zainteresuje was promocje na same gogle VIVE Pro 2 HMD za 3499 zł.

Oferta promocyjna jest dostępna na stronie vive.com, w sklepie Amazon oraz wybranych sprzedawców.

HTC VIVE Pro 2
Promo dostępne chociażby w Avans

 

Choć to nadal droga zabawka dla dużych dzieci, trzeba mieć świadomość jak dużo elektroniki i know how się kryje w tej cenie. Moim zdaniem warto – na ten moment musicie mi uwierzyć na słowo.

Elon Musk pozwany przez Twitter. Serwis chce ukarać miliardera za wycofanie się z transakcji opiewającej na 44 mld dolarów