Lada moment w serwisie crowdfoundingowym Kickstarter wystartuje zbiórka na realizację gry planszowej Heroes of Might and Magic III: The Board Game. Za projekt odpowiadają Polacy.

Urodziłem się w 1985 roku i lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku były dla mnie czasem beztroskiego dzieciństwa i lat młodzieńczych. No dobrze, może nie do końca beztroskiego, ale doskonale pamiętam długie godziny spędzone w uniwersum „Herosów”. Ba, w grę całkiem solidnie zaangażował się mój ojciec, który do dziś ogrywa – po raz enty – każdą z iteracji tejże gry. Polacy dosłownie pokochali Heroes of Might and Magic, przy czym największą popularnością oraz uznaniem cieszyła się „trójka”. Tak się składa, że na Kickstarterze niebawem wystartuje zbiórka, w której nasi krajanie upatrują szansy na stworzenie planszówki opartej na tytułowej produkcji.

R E K L A M A

Heroes of Might and Magic 3

Heroes of Might and Magic III: The Board Game na Kickstarterze

Archon Studio, czyli ekipa z Polski, startuje z interesującą inicjatywą, której ważnym etapem jest zbiórka w serwisie Crowdfoundingowym Kickstarter. Mowa o grze planszowej Heroes of Might and Magic 3, której ideę całkiem dobrze oddaje załączony do materiału zwiastun wideo. Twórcy pozwolą na zabawę w pojedynkę lub ze znajomymi, z którymi będziemy rywalizować, zbierać surowce oraz rekrutować wojaków i maszkary. Cel jest jasny – Archon chce uzbierać 50 tys. euro. W jaki sposób możemy wesprzeć w ich w przedsięwzięciu?

Podstawowe wsparcie w wysokości 75 euro to nic innego jak możliwość otrzymania podstawowej wersji gry oraz dodatków, które stanowią wyłączność dla wspierających na Kickstarterze. Poziomów jest oczywiście więcej, natomiast maksymalna kwota to 199 euro. Tutaj otrzymamy pełny pakiet bonusów, dodatków i artbook stanowiące część edycji limitowanej. Gra planszowa Heroes of Might and Magic 3 zadebiutuje zimą przyszłego roku. Mamy przed sobą ponad rok, ale już dziś możemy poczuć klimat zabawy, który oddano w zwiastunie.

Heroes of Might and Magic 3

Paczkomaty: zaufałem InPost i mogłem stracić pieniądze z OLX. Błąd urządzenia i wątpliwy support to koszmarne połączenie