Emirates to pierwsze linie lotnicze w regionie, które rozpoczęły współpracę z HBO Max. Serwis HBO Max jest obecnie dostępny jedynie w USA i Ameryce Łacińskiej. W Europie zadebiutuje 26 października, a na pokładach Emirates – 1 listopada.

W Polsce HBO Max zadebiutuje na początku 2022 roku. Wcześniej będzie można z niego skorzystać na pokładach samolotów linii lotniczych Emirates.

Dzięki najnowszemu partnerstwu z HBO, pasażerowie Emirates wszystkich klas mogą liczyć na wciągające seanse filmowe na osobistych ekranach. W ofercie odnaleźć mogą pokazywany po raz pierwszy na pokładach samolotów popularny serial „Friends: The Reunion”, zdobywcę 4 statuetek Emmy serial „Mare z Easttown”, a także „A Black Lady Sketch Show” i wiele więcej.

160 godzin HBO Max w samolotach Emirates

Początkowo klienci będą mieli do wyboru ponad 160 godzin treści na 31 programach, a z czasem oferta Emirates i HBO Max będzie stopniowo rozszerzana.

Na pokładzie klienci Emirates mogą przeglądać najnowsze treści HBO Max w specjalnym systemie rozrywki pokładowej Ice. Ci, którzy wolą wcześniej zaplanować rozrywkę na czas podróży, mogą zapoznać się z katalogiem na stronie Emirates i stworzyć spersonalizowaną playlistę w aplikacji. Można ją zsynchronizować z systemem Ice, aby rozpocząć oglądanie filmu lub telewizji bezpośrednio po wejściu na pokład samolotu.

To już przegięcie. Stewardessa Emirates reklamuje linię lotniczą, stojąc na szczycie najwyższego budynku świata!

Dzięki ponad 4500 kanałom z filmami na żądanie, muzyką, programami telewizyjnymi, box setami i nie tylko, system rozrywki pokładowej Ice jest liderem w branży pod względem jakości i różnorodności treści.

Z myślą o międzynarodowych pasażerach, Ice udostępnia treści w ponad 40 językach: od filmów niezależnych po światowe hity kinowe. Wyjątkowa selekcja jest dobierana i zamawiana z ponad 50 krajów. Większość filmów i programów telewizyjnych posiada opcje napisów i audiodeskrypcji, dzięki czemu oferta jest dostępna dla jeszcze szerszej publiczności – także dla osób niesłyszących.


Posłuchaj nas!