Stało się. Po wielu miesiącach oczekiwań do Polski przybywa HBO Max. Zastępuje tym samym poprzednika, czyli HBO GO, którego dało się kochać i nienawidzić jednocześnie. Szczególnie mowa o aplikacji, która pozostawiała wiele do życzenia. Apka HBO Max zbiera dobre recenzje, dlatego liczę na znaczną poprawę.

Serwis HBO Max wchodzi dzisiaj do Polski. Producenci przygotowali także pierwszy polski serial pod szyldem HBO Max. To Odwilż, którego premiera odbędzie się 1 kwietnia 2022. Jednak już od jutra pojawi się sporo produkcji, których nie było nam dane oglądać w HBO GO. Warto zaznaczyć, że wraz z HBO Max wskoczy do nas jakość 4K, której próżno było szukać w HBO GO, przynajmniej w rzeczywistości.

HBO Max już we wtorek 8 marca w Polsce

Kluczową informacją jest to, że dotychczasowi abonenci HBO GO zostaną automatycznie przełączeni na HBO Max 8 marca 2022 roku. W ofercie HBO Max, który należy do koncernu Warner Media znajduje się bogata oferta najróżniejszych producentów. Natomiast filmy grupy Warner Bros pojawiają się w HBO Max w ciągu maksymalnie 45 dni od premiery kinowej.

R E K L A M A

HBO Max

HBO Max w Polsce – ceny

HBO Max przygotowało jednak dość atrakcyjną ofertę dla tych, którzy zdecydują się wykupić opcję na cały rok. W jej ramach otrzymamy 12-miesięczny dostęp w cenie 8 miesięcy. W ofercie znajdują się produkcje takich firm, jak Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original i wiele innych.

Nowi użytkownicy będą mogli skorzystać z promocyjnej zniżki, jeżeli wykupią subskrypcję w serwisie do dnia 31 marca br. włącznie. Dotychczasowi użytkownicy HBO GO, subskrybujący serwis bezpośrednio, zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max, a cena ich subskrypcji będzie wynosić jedynie 19,99 zł miesięcznie.

HBO Max w Polsce dostępny będzie na wielu urządzeniach oraz aplikacjach, w tym Smart TV (Samsung, LG oraz Android TV), poprzez Apple TV 4K i Google Chromecast, konsole do gier (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X|S) czy urządzenia mobilne, tj. smartfony i tablety (iPhone, iPad, iPod Touch oraz urządzenia z systemem Android), a także na komputerze (za pośrednictwem przeglądarki) na stronie http://www.hbomax.com. Serwis HBO Max dostępny również będzie za pośrednictwem wybranych operatorów.

HBO Max w Polsce – co w ofercie programowej?

W ofercie programowej serwisu znajdą się produkcje Max Original, w tym m.in. Stacja Jedenasta (Station Eleven), Peacemaker, Wychowane przez wilki s2, Stworzona do miłości (Made for Love) oraz Życie seksualne studentek (Sex Lives of College Girls). Nie zabraknie też europejskich seriali Max Original, a wśród nich: nowy polski serial Odwilż, hiszpańskie Cała reszta (Todo Lo Otro) oraz Garcia!, duński Kamikaze, norweski Pożądanie (Lust), rumuński Ruxx czy węgierski Informator (The Informant). W serwisie znajdą się także takie programy, jak Być jak Magic Mike, Expecting Amy, FBoy Island i Selena + Chef. Szeroka oferta dla dzieci zawierać będzie m.in. takie produkcje, jak Młodzi Tytani: Akcja!, Niesamowity świat Gumballa, Zwariowane Melodie: Kreskówki czy CoComelon.

HBO Max – rejestracja

W dniu uruchomienia platformy w Polsce możesz zarejestrować się w HBO Max na tej stronie. Jeśli masz już konto HBO GO, zostanie ono automatycznie przeniesione do HBO Max.

Jeśli aktualnie subskrybujesz HBO GO przez jednego z naszych partnerów, Twoje konto zmieni się automatycznie na konto HBO Max w momencie startu serwisu. Nasi partnerzy wkrótce skontaktują się ze wszystkimi szczegółami.

Czy muszę pobrać nową aplikację?

Tak. Po starcie HBO Max aplikacja HBO GO zostanie wyłączona i poprosimy Cię o pobranie nowej aplikacji HBO Max.