Nowa aplikacja HBO Max trafi już 26 października na 6 nowych rynków w Europie. W Polsce będzie ona dostępna na początku 2022 roku i zastąpi HBO GO.

HBO Max w Europie ruszy 26 października w sześciu krajach. Będą to Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia, Hiszpania i Andora. W 2022 roku serwis uruchomiony zostanie także na 14 kolejnych rynkach, w tym w Polsce. Platforma ruszy w też w następujących krajach: Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Węgry, Mołdawia, Czarnogóra, Macedonia Północna, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja i Słowenia.

Nie podano konkretnej daty premiery HBO Max w Polsce. Wiemy tylko, że w naszym regionie będzie to początek 2022 roku.

HBO Max – ceny pakietów

Serwis HBO Max dostępny będzie w atrakcyjnej cenie z nowym programem rocznej subskrypcji, która pozwoli na korzystanie z platformy przez dwanaście miesięcy w cenie jedynie ośmiu, co oznacza oszczędność ponad 30% (w Hiszpanii i Finlandii obniży to miesięczny koszt do około 5,99 euro).

Kwota miesięcznej subskrypcji zostanie utrzymana na dotychczasowym, atrakcyjnym poziomie dla użytkowników w Hiszpanii, obniżona natomiast dla użytkowników z krajów nordyckich. Ponadto w momencie debiutu serwisu w Europie, czyli 26 października, ogłoszone zostaną specjalne oferty cenowe dla nowych klientów.

Nowości w HBO GO: Deadpool, Logan, Plotkara, Sukcesja i inne

Kinowe hity 45 dni po premierze w HBO Max

W HBO Max znajdzie się atrakcyjna biblioteka treści dla całej rodziny, za którą odpowiadają marki WarnerMedia zgrupowane w pięciu sekcjach: Warner Bros., HBO, Max Originals, DC oraz Cartoon Network.

Do tego fani i użytkownicy serwisu będą mogli cieszyć się z oglądania najnowszych hitów filmowych Warner Bros. już po 45 dniach od ich kinowej premiery – w krajach nordyckich jeszcze w tym roku, a od 2022 r. w Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Grecji, Islandii i Europie Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce.

Bogata i różnorodna biblioteka HBO Max to lubiane i cenione produkcje, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Są wśród nich tytuły Warner Bros., jak „Harry Potter”, „Godzilla vs. Kong”, „Dunkierka”, „Władca pierścieni”, „Lśnienie” i „Mechaniczna pomarańcza”.

Są też filmy DC, takie jak: „Joker”, „Wonder Woman 1984”, „Aquaman”, „Batman kontra Superman” i „Liga Sprawiedliwości” Zacka Snydera. Są także przełomowe seriale HBO, takie jak „Gra o tron”, „Rodzina Soprano”, „Sukcesja”, „Sceny z życia małżeńskiego”, „Od nowa”, „Seks w wielkim mieście” oraz „Euforia”. Nie zabraknie też produkcji Max Originals, jak „Stewardesa”, „Plotkara”, „Wychowane przez wilki” oraz „Przyjaciele: Spotkanie po latach”. Spośród kultowych familijnych tytułów warto wymienić animacje „Tom i Jerry”, „Atomówki” czy „Zwariowane melodie”.


Posłuchaj nas!