Dostępna jest już kolejna pula gier dostępnych w ramach Amazon Prime Gaming. Odebrać można między innymi Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

Na temat styczniowej oferty Prime Gaming powstawało całkiem sporo przecieków. Jak się okazuje, większość z nich okazała się prawdą. Amazon zaserwował swoim abonentom aż 9 produkcji, z których kilka jest naprawdę wartych uwagi.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon za darmo w Amazon Prime Gaming

Akcja gry dzieje się niedługo po trzeciej części Gwiezdnych Wojen: Zemsta Sithów. Gracz wciela się w byłego padawana, Cala Kestisa, który ukrywa się przed żołnierzami Imperium w obawie przed rozkazem 66. Ostatecznie razem z poznanymi po drodze postaciami decyduje się na rozpoczęcie odbudowy zakonu Jedi.

R E K L A M A

Rozgrywka toczy się z perspektywy trzeciej osoby, a naszą główną bronią jest oczywiście miecz świetlny. System walki jest dość złożony i oferuje wiele interesujących kombinacji. Nie zabrakło też poziomów zręcznościowych, a sprawne przemierzanie konkretnych lokacji to jedna z podstawowych rzeczy do opanowania. Bardzo wysokie skoki czy bieg po ścianie to jedynie początek akrobacji, które protagonista gry jest w stanie wykonać.

Odpowiedzialne za grę studio Respawn Entertainment (twórcy serii Titanfall i Apex Legends) zadbało o wierne odwzorowanie klimatu Star Wars. Fani sagi znajdą wiele znajomych statków czy lokacji.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez graczy.

Potwierdzają to wysokie oceny w rozmaitych serwisach, na przykład 90% pozytywnych opinii na Steamie z ponad 70 tysięcy głosów.

Two Point Hospital

Two Point Hospital to swoisty symulator szpitala. Wcielamy się w ordynatora placówki, a naszym zadaniem jest zadbanie o to, by potrzeby pacjentów były prawidłowo spełniane. Istotne jest prawidłowe zarządzanie pieniędzmi, które pozwalają na zakup coraz bardziej innowacyjnego sprzętu pozwalającego leczyć skomplikowane choroby.

WRC 7

W zestawieniu nie zabrakło też gry wyścigowej. WRC 7 to całkiem niezły symulator wyścigów rajdowych z dość skomplikowanym modelem jazdy. Gra oferuje 13 licencjonowanych rajdów w ramach Rajdowych Mistrzostw Świata. Na graczy czekają zarówno krótsze jak i dłuższe trasy, a doświadczenie z rozgrywki jest zdecydowanie inne, niż w przypadku wyścigów po asfalcie.

Pozostałe gry udostępnione w ramach styczniowego Prime Gaming:

  • Total War: Warhammer
  • World War Z: Aftermath
  • Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
  • Abandon Ship
  • In Other Waters
  • Paper Beast: Folded Edition

Posłuchaj nas!