Wreszcie doczekaliśmy się naprawdę głośnego tytułu za darmo w Epic Games Store!

Grudniowe rozdawnictwo w Epic Games Store trwa w najlepsze. Do tej pory otrzymywaliśmy głównie tytuły mniej znane, ale bardzo ambitne. Teraz jednak Epic daje za darmo grę „Control”, którą śmiało można określić hitem, który podbił serca graczy na szeroką skalę.

Jeśli więc nie mieliście okazji ogrywać jeszcze „Control” to polecam z czystym sumieniem dodać tę grę do swojej biblioteki w Epic Games Store. Dostępna jest ona za darmo do dzisiaj do godziny 17:00. Wtedy to Epic dorzuci kolejną darmową grę.

R E K L A M A

Control za darmo na PC

Sam miałem okazję przejść grę na konsoli PlayStation, ale z przyjemnością odpalę ją również na moim blaszaku. Gra wciąga, jest inna, wyjątkowa, wielokrotnie nagradzana.

Po tym, jak tajna agencja z siedzibą w Nowym Jorku zostaje zaatakowana przez pozaziemskie siły, obejmujesz funkcję jej nowej dyrekcji i walczysz o odzyskanie kontroli.

Ta trzecioosobowa gra akcji stworzona przez studio Remedy Entertainment postawi przed Tobą nie lada wyzwanie. Musisz posiąść nadprzyrodzone umiejętności, opanować posługiwanie się w pełni modyfikowalną bronią i poradzić sobie z dynamicznie reagującym otoczeniem podczas walki w pełnym realizmu, nieobliczalnym świecie.

Centralną postacią w grze jest Jesse Faden, która oswaja się z rolą dyrektorki agencji, poszukując odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Świat Control ma do opowiedzenia swoją własną historię, podobnie jak sprzymierzeńcy, których Jesse napotka na swojej drodze. Współpracując z innymi agentami, bohaterka wpada na trop dziwnych eksperymentów i sekretów.

Wymagania minimalne

 • System operacyjny
  Windows 7 (64-bitowy)
 • Procesor
  Intel Core i5-4690 lub AMD FX 4350
 • Karta graficzna
  NVIDIA GeForce GTX 780 lub AMD Radeon R9 280X
 • Pamięć RAM
  8 GB
 • Wersja DirectX
  11
 • Dodatkowe funkcje
  Obsługa ekranów panoramicznych 21:9 / możliwość dostosowania sterowania / bez limitu liczby klatek na sekundę / G-Sync / obsługa Freesync