Prezentujemy dwa nowe zwiastuny nadchodzących, wielkich blockbusterów na 2023 rok. Oba wielce interesujące, zapowiadające niezłe widowiska.

Pierwszy zwiastun to druga część produkcji DC – Shazam! Gniew bogów. I ja jedynkę bardzo lubię – obok Aquamana był to tytuł, na którym naprawdę dobrze się bawiłem, co wcale nie jest takie oczywiste, jeśli chodzi o to uniwersum. Tak nie do końca byłem pewny czy zobaczymy ten film, bowiem odkąd James Gunn przejął stery na DC, robi całkiem spore porządki. Dwa dni temu ogłosił, że nie zobaczymy dalszych przygód bohaterów seriali The Titans oraz Doom Patrol, nie mówiąc już o tym, że Henry Cavill pożegnał się z rolą Supermana.

R E K L A M A

Shazam! Gniew Bogów – drugi zwiastun nowego blockbustera od DC

Oczywiście był to mój taki najczarniejszy scenariusz – w końcu Shazam! został już nakręcony, więc decyzja o jego skasowaniu byłaby mało logiczna. Jednak podejrzewam, że możemy nie zobaczyć już trzeciej części. Sprawdźcie, jak wygląda zwiastun drugiej odsłony przygód tego superbohatera DC. Zdaje się, że czeka nas nie lada widowisko. Będą smoki oraz Rachel Zegler, Helen Mirren i Lucy Liu! Premiera została  zapowiedziana na 17 marca 2023 roku. 

Drugim zwiastunem, który niedawno zadebiutował w sieci, jest kolejne wielkie widowisko, czyli 65. To produkcja, w której Adam Driver (milion serduszek, uwielbiam tego gościa) będzie naparzał się z dinozaurami. Nieważna fabuła, która mówi o przemierzaniu kosmosu i znalezieniu Ziemi sprzed 65 milionów lat temu.

65 – drugi zwiastun widowiska z Adam Driverem i wielkim gadami

Ważne, że będą dinozaury i Adam Driver. Powtórzenie zamierzone – zwracam uwagę na fakt, że będą… dinozaury i Adam Driver! Tutaj nie ma co więcej opowiadać – trzeba to samemu zobaczyć! Łapcie nowy zwiastun. Film 65 zadebiutuje w kinach również 17 marca 2023 roku.

Oglądajnik #19, czyli co obejrzeć w Weekend na Netflix, HBO, Disney+, AppleTV i Canal+