Seria Creeda nie skończyła się na dwóch częściach! W 2023 roku otrzymany kolejną kontynuację! Oto zwiastun Creed 3.

Pierwsza część Creeda, debiutująca w 2015 roku, to był perfekcyjny powrót Rocky’ego, tym razem „wystąpi” w roli trenera Adonisa Creeda – syna Apollo. Sylvester Stallone zaliczył świetny come back jednej ze swoich najlepszych, a na pewno najbardziej ikonicznych ról. Otrzymał wtedy nominacje do Oscara oraz zdobył zasłużonego Złotego Globa. Obok 9 statuetek Złotych malin w końcu mógł postawić przeciwstawną nagrodę. W zasadzie dwie, bo na jego koncie pojawiła się również „pozytywna” malinka w ramach nagrody odkupienia.

W 2018 roku Creed powrócił w udanej kontynuacji, w której Stallone ponownie zagrał Rocky’ego Balboę jako mentora Adonisa Creeda. Sylvester napisał również scenariusz, a sam Dolph Lundgren zaimponował swoimi aktorskimi umiejętnościami. Perfekcyjny był jako podstarzały, rosyjski bokser Ivan Drago. Wtedy Adonis Creed mierzył się z jego synem – Viktorem Drago. Z kim w trzej części będzie pojedynkował się Michael B. Jordan? Pierwszy zwiastun Creeda 3 odpowiada na to pytanie.

R E K L A M A

Creed

Creed 3 – pierwszy zwiastun

Adonis Creed spotka tym razem ziomka z dzieciństwa. I niby na początku pięknie, ładnie, ale koniec końców, stary znajomy będzie chciał pokazać, kto jest lepszy w ringu. Czeka nas ciekawe starcie z potężnym, prywatnym wątkiem emocjonalnym. W roli przeciwnika zobaczymy Jonathana Majorsa – znanego z Krainy Lovecrafta i Zemsty rewolwerowca. Pojawił się również w Lokim – serialu Disney +, w którym wcielił się w Kanga Zdobywcę. Powróci nie raz do tej roli i będzie bardzo istotną postacią w kolejnych fazach MCU. Na pewno zobaczymy go w Ant-Man i Osa: Kwantowania.

Creed 3 debiutuje już 3 marca 2023 roku

Creed 3 ma zaplanował premierę na 3 marca 2023 roku. Nie zobaczymy już Sylvestra Stallone, a Michael B. Jordan poza główną rolą zajmie również stanowisko reżysera. Na ekranie partnerować mu będą między innymi Tessa Thompson, Woody Harris i nieoficjalnie – Florian Munteanu, czyli Viktora Drago.

Ja już ostrze sobie ząbki i nie mogę się doczekać. Dwie pierwsze części Creeda to świetna rozrywka, epickie starcia, świetne zdjęcia i aktorstwo. Oby dorównał poprzednikom, ale mam co do tego dobre przeczucia. Zaznaczam na czerwono datę 3 marca 2023 roku. 

Seriale HBO MAX na 2022 i 2023 rok. Nowa zajawka aktualizuje listę premier i dorzuca nowe ujęcia, m.in. z The Last of Us