Kolejny weekend przed nami, a to daje nam szansę do nadrabiania zaległości w serialach i filmach w serwisach streamingowych. Na Netflixie pojawiła się pokaźna lista nowości, dlatego już zacieram ręce myśląc o weekendowych wieczorach.

Jeśli myślicie podobnie, jak ja to na pewno przypadnie Wam do gustu kilka produkcji, które są niezbędne do zobaczenia. Jedną z nich jest z całą pewnością „Cowboy Bebop”, który jest połączeniem fantastyki i kryminału.

Nowości Netflix na weekend

Oprócz wspomnianego Cowboya warto zwrócić uwagę na film „Tick, Tick… Boom!”, czyli muzyczny dramat z całkiem dobrą obsadą.

Tick, Tick… Boom!

Dobiegający trzydziestki, obiecujący kompozytor teatralny próbuje pogodzić miłość i przyjaźń z presją stworzenia czegoś wielkiego, zanim skończy mu się czas.

Cowboy Bebop

Spike, Jet i Faye — zawsze spłukani, a mimo to stylowi łowcy głów — przeczesują układ słoneczny w poszukiwaniu zleceń. Czy uda im się zostawić w tyle przeszłość Spike’a?

Hellbound

Pozaziemskie istoty wydają krwawe wyroki i wysyłają ziemian do piekła, przyczyniając się do powstania grupy wyznaniowej opartej na idei boskiej sprawiedliwości.

Reflection of You

Świetnie prosperująca malarka traci grunt pod nogami, gdy zaprzyjaźniona z nią kiedyś inteligentna młoda kobieta powraca jako marny cień samej siebie.

Procesja

Mężczyźni, którzy jako dzieci byli wykorzystywani seksualnie przez katolickich duchownych, odnajdują siłę w tworzeniu filmów inspirowanych traumatycznymi przeżyciami.

Miłość bez miary

Rozwiedziona prawniczka zakochuje się w charyzmatycznym kardiologu. Ale czy posłucha swojego serca, gdy ich znaczna różnica wzrostu doprowadzi do konfliktów rodzinnych?

Zamiana z księżniczką 3

Kajko i Kokosz sezon 2

Dwóch słowiańskich wojów robi wszystko, co w ich mocy, aby obronić swój gród — Mirmiłowo — przed zakusami złowrogich zbójcerzy.

Oderwij wzdłuż linii

Rzymski rysownik komiksów z „sumieniem pancernika” snuje refleksje nad swoim życiem i niedoszłą miłością podczas wypadów za miasto z przyjaciółmi.

W rytmie świąt

Nieprawdopodobny romans świąteczny rozkwita pomiędzy słynnym raperem i nieustępliwą dziennikarką. Czy pomimo licznych różnic, uda im się ocalić łączące ich uczucie?