Etui FineWoven od Apple, które zadebiutowało wraz z iPhone’em 15 Pro, wywołało sporo kontrowersji. Manufaktura Caviar, zajmująca się zdobieniem sprzętu do absurdalnego stopnia, właśnie pokazała serię etui obdartą z tkaniny FineWoven, którą zastąpiła prawdziwa skóra od marki Hermès.

Etui FineWoven zrobiło niemałe zamieszanie na rynku. Po pierwsze Apple zastąpiło nim etui ze skóry, które uwielbiało sporo osób, po drugie cena tego nowego jest wyjątkowo wysoka. A po trzecie wiele osób – w tym sporo dziennikarzy – histeryzowało w kwestii słabej odporności produktu na zarysowanie, czego nie był w stanie potwierdzić Sebastian.

Caviar wykorzystało jednak możliwość i lukę, która pojawiła się w ofercie Apple. Luksusowa manufaktura stworzyła etui ze skóry od marki Hermès, a kosztuje tyle co dwa iPhone’y 15 Pro!

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Caviar ze skóry marki Hermès zamiast FineWoven

O firmie Caviar pisaliśmy już kilka razy. Specjalizuje się ona w produkcji etui i ozdabiania smartfonów, a jej produkty cechują się obrzydliwym przepychem. Wykorzystuje ona do zdobienia złoto, srebro, platynę, tytan oraz inne wyjątkowo ekskluzywne i rzadkie materiały, jak meteoryty, najwyższej jakości skóry czy kamienie szlachetne.

Caviar

Apple iPhone 15 ozdobiony przez Caviar. Złoto, diamenty, meteoryt i statek obcych za 40 000 zł

Tym razem firma Caviar postanowiła przygotować dedykowane akcesoria, które na tle innych produktów są wyjątkowo tanie. Przedsiębiorstwo wykorzystuje lukę, którą stworzyło Apple w swojej ofercie. Do niedawna można było nabyć etui ze skóry, które pochodziło od giganta lub powstało jako owoc współpracy z domem mody Hermès. Obecnie firma Apple pozbyła się z oferty wszystkich produktów, które produkowane były z wykorzystaniem prawdziwej skóry. Tym samym zaoferowano nam etui FineWoven oraz akcesoria Hermès z ekologicznych materiałów.

Caviar

Firma Caviar jest świadoma potrzeb użytkowników, dlatego postanowiła stworzyć coś specjalnego, oczywiście robiąc to w swoim stylu. Przy produkcji etui wykorzystano skórę od marki Hermès, która wykorzystywana jest do produkcji torebek Birkin. Do wyboru są trzy modele etui — z pomarańczowej skóry Hermès Epsom oraz niebieskiej i brązowej ze skóry Hermès Togo (o drobnej fakturze). Na każdym etui znalazła się również korona Caviar wykonana z 24-karatowego złota.

Kurs dolara i euro oszalał. Co spowodowało pojawienie się fałszywych danych w Google?

Etui Caviar dostępne są w wersjach dla iPhone’a 14 i 15, modeli Pro oraz Pro Max. Każda edycja limitowana składa się z 999 sztuk. Cena etui wynosi 2130 dolarów (około 8400 zł).