Serwis Canva wdarł się przebojem na rynek usług online. Każdy, kto bawił się w social media na pewno zna Canvę czy to w wersji darmowej czy też płatnej z większym bogactwem funkcji. Teraz pojawia się konkurencja w postaci Adobe Creative Cloud Express.

Oczywiście w sieci pojawiały się już konkurencyjne dla Canvy narzędzia, jednak do tej pory nikt nawet nie zbliżył się do lidera. Kiedy jednak do gry wchodzi taki gigant, jak Adobe, możemy spodziewać się zamieszania.

R E K L A M A

Adobe Creative Cloud Express – nowa usługa

Na czym polega Adobe Creative Cloud Express? Jest to narzędzie do tworzenia materiałów graficznych za pomocą „przeciągnij i upuść”. Pomaga to użytkownikom mniej zdolnym graficznie do przygotowywania naprawdę wysokiej jakości grafiki na potrzeby social media czy internetu w szerszym zakresie. Nie znając zaawansowanych programów graficznych, takich jak Adobe Photoshop czy Adobe Illustrator, bez problemu przygotujemy bannery, kreacje do stories czy logotypy.

Adobe zapewnia, że w usłudze zyskamy dostęp do kolekcji zdjęć Adobe Stock, a także do ponad 20 tysięcy czcionek i kilku tysięcy gotowych szablonów. W prosty sposób przygotujemy i eksportujemy pliki do pdf czy filmiki gif. Oczywiście podobnie, jak w przypadku Canvy, tak i w Adobe Creative Cloud Express nad projektami możemy pracować wspólnie z naszymi współpracownikami.

Usługa Adobe Creative Cloud Express jest dostępna w dwóch wariantach: darmowa, jak i płatna. Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku Canvy – w ramach darmowego pakietu otrzymujemy szereg szablonów i rozwiązań. Wersja płatna oferuje nam szablony premium, co jednak dedykowane jest bardziej profesjonalistom niżeli amatorom. Płatna wersja Adobe Creative Cloud Express to miesięczny koszt w wysokości 9,99 dolarów przy płatności miesięcznej lub 99,99 dolarów płacąc za cały rok z góry.

Co ciekawe Adobe oferuje 3 miesiące próbne planu Premium za darmo. Jeśli chcecie sprawdzić możliwości nowej usługi, przejdźcie bezpośrednio na stronę Adobe Creative Cloud Express.


Posłuchaj nas!