Nagrywanie treści wideo w rozdzielczości 4K UHD, wysokiej jakości mikrofon, wbudowany statyw i 14 unikatowych filtrów kolorystycznych czynią z nowej kamery Canon PowerShot V10 idealną towarzyszkę do vlogowania.

Canon Europe przedstawia PowerShot V10, lekką i prostą w obsłudze kamerę do vlogowania przeznaczoną dla tych, którzy chcą, aby ich obserwujący towarzyszyli im w codziennych przygodach, bez konieczności dźwigania ze sobą dużej ilości sprzętu. PowerShot V10 waży nieco ponad 211 g i mieści się w kieszeni. Oferuje twórcom treści lifestyle’owych i podróżniczych wszechstronne rozwiązanie, łączące wysokiej jakości mikrofony z wbudowanym statywem. Umożliwia tworzenie interesującego contentu dla społeczności, dzięki nagrywaniu filmów w jakości 4K UHD ze stabilizacją obrazu i efektowi rozmycia tła, nadającego materiałom profesjonalnego charakteru.

Wytrzymały, pionowo zorientowany korpus to zupełnie nowa konstrukcja w ofercie Canon – przenośne urządzenie tak nierzucające się w oczy, że twórcy mogą wtopić się w tłum podczas nagrywania w zatłoczonych miejscach. Centralnie położony przycisk nagrywania, przystosowany do szybkiego i wygodnego sterowania aparatem jedną dłonią, gwarantuje uchwycenie nawet tych najbardziej nieoczekiwanych sytuacji.

Niewiarygodna jakość wideo w zasięgu ręki

Canon 2

PowerShot V10 wyposażono w dużą calową matrycę CMOS, która umożliwia nagrywanie filmów w jakości 4K, a jednocześnie oferuje możliwość robienia zdjęć[1]. Czternaście dołączonych filtrów kolorystycznych i tryb Smooth Skin pozwalają szybko wzbogacić ujęcia, nadając im filmową aurę.
Tryb stabilizacji Movie Digital IS[2] świetnie nadaje się do filmowania z ręki, ponieważ pomaga uniknąć drgań obrazu, gwarantując większą ostrość, czystość, szczegółowość i wyrazistość ujęć.
PowerShot V10 nagrywa zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej, dostosowując się do szerokich możliwości różnych platform mediów społecznościowych[3] i rejestrując do godziny ciągłego materiału wideo[4]. Funkcja automatycznego poziomowania pomaga utrzymać prosty kadr i uniknąć przechyleń obrazu[5], skracając czas edycji treści.

Wysokiej jakości dźwięk, który nie zakłóci przekazu

Canon 3

Kamera PowerShot V10 jest doskonale przystosowana zarówno do pracy w plenerze, jak i w warunkach miejskich. Wyposażono ją w dwa duże mikrofony stereo, przeznaczone do prowadzenia narracji oraz trzeci mikrofon z redukcją szumów. Oprócz wbudowanego filtra przeciwwietrznego, w ramach zestawu zaawansowanych akcesoriów[6] można nabyć osłonę przeciwwiatrową, która dodatkowo poprawi jakość dźwięku w warunkach plenerowych.

Uchwyć wszystkie najważniejsze chwile

Kamerę PowerShot V10 umieszczono w pionowej obudowie i zaprojektowano z myślą o prostocie oraz obsłudze niemal wyłącznie jedną ręką. Wyposażona w 2-calowy ekran dotykowy LCD, który można obrócić do przodu, idealnie nadaje się do prowadzenia vlogów lub nagrywania innych osób, jak również do fotografowania z ręki, co pozwala łatwo uchwycić emocje i stworzyć wrażenie intymnej bliskości pomiędzy twórcą a jego odbiorcami. Wbudowany statyw umożliwia samodzielne nagrywanie takich treści[7], jak: poradniki kulinarne, prezentacje zakupów czy popularnych social mediowych formatów: unboxingów, Q&A czy innych video-zestawień.

Połącz się ze swoimi fanami – gdziekolwiek jesteś

Kamera PowerShot V10 jest w pełni kompatybilna z aplikacją Canon Camera Connect, dzięki czemu pozwala z łatwością przesyłać filmy na smartfon lub tablet przez Wi-Fi. Zarządzanie pracą nad materiałem wideo nigdy nie było łatwiejsze, dzięki wbudowanej integracji image.canon do tymczasowego przechowywania w chmurze, skąd można bezpośrednio przesyłać materiały do wybranej platformy. Inteligentna, intuicyjna konstrukcja kamery obejmuje również porty HDMI i USB, które umożliwiają łatwe przesyłanie danych do laptopa lub komputera PC albo wykorzystanie jej w charakterze kamery internetowej. Zapaleni podróżnicy docenią natomiast możliwość ładowania przez złącze USB-C.

Canon 4

Twórcy internetowi będą mogli dzielić się w czasie rzeczywistym swoim contentem, dzięki uproszczonym funkcjom transmisji na żywo[8] wbudowanym w kamerę PowerShot V10 – wyspecjalizowane funkcje menu umożliwią też streaming w serwisach YouTube i Facebook[9].

Akcesoria odpowiednie na każdą podróż

Kamerę Canon PowerShot V10 można kupić w dwóch różnych pakietach. Cena standardowego zestawu z przewodem zasilającym, miękkim futerałem, osłoną obiektywu, osłoną przednią i paskiem na nadgarstek wynosi 2199,99 zł. Dla tych, którzy domagają się więcej kreatywnych opcji, stworzono zestaw zaawansowany, zaprojektowany we współpracy ze SmallRig. Zawiera on specjalny uchwyt, która może być zastosowany do przymocowania lampy pierścieniowej lub zewnętrznego mikrofonu (2349,99 zł).

Więcej informacji na temat nowej kamery Canon PowerShot V10 można znaleźć na stronie: https://www.canon.pl/cameras/powershot-v10/ 

PowerShot V10 – najważniejsze cechy:

 • Kompaktowy i lekki korpus o pionowej orientacji
 • Szerokokątny obiektyw o ogniskowej 6,6 mm (odpowiednik ogniskowej 35 mm to 18 mm w przypadku zdjęć i 19 mm w trybie wideo), maksymalna przysłona f/2,8
 • Nagrywanie filmów w 4K UHD przy 29,97/25,00 klatek na sekundę i Full HD przy 59,94/50,00 klatek na sekundę
 • AF ze śledzeniem twarzy
 • Tryb nagrywania filmów z wygładzaniem skóry Smooth Skin
 • Duży mikrofon stereo
 • Ekran uchylny
 • Wbudowany statyw (łatwa regulacja nachylenia do 30 stopni)
 • 14 filtrów kolorystycznych
 • Fotografowanie obrazów nieruchomych w formacie JPG, odpowiednik inteligentnej automatyki obrazu Scene Intelligent Auto
 • ·Łączność: Wi-Fi, Bluetooth, kamera internetowa [UVC/UAC]