Baseus Bowie to seria słuchawek chińskiego producenta. Na rynku debiutują właśnie 4 nowe modele: WX5, MZ10, D05 i H1i. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Baseus w tym roku zadebiutował na targach IFA i przedstawił swoje produkty z segmentu mniejszej i średniej elektroniki użytkowej. Zaprezentował GaN 5 Pro Desktop Fast Charger 240W – ładowarkę biurkową z wyświetlaczem, energooszczędną ładowarkę do pojazdów elektrycznych z technologią GaN– Baseus Nebula Series GaN AC EV Charger oraz TWS Eli Sport 1 – sportowe, nauszne słuchawki bezprzewodowe. Ten ostatni segment zostaje właśnie wzbogacony o kolejne odbiorniki dźwięku z serii Bowie. Cztery, nowe modele debiutują na polskim rynku.

//dzisiaj na dailyweb

Pierwszym z nich jest Baseus Bowie WX5 – Douszne słuchawki TWS. Gwarantują świetny dźwięk przestrzenny i oferują dwa tryby odtwarzania – Music i Theater. Pierwszy z nich jest dla tych, którzy w swoich ulubionych piosenkach chcą usłyszeć jeszcze więcej szczegółów. Natomiast opcja Theater – jak sama nazwa wskazuje – pozwoli poczuć się jak na sali koncertowej. Tym samym słuchawki świetnie sprawdzą się do muzyki filmowej czy klasycznej.

Baseus Bowie z czterema nowymi modelami słuchawek już na polskim rynku

Baseus Bowie
Baseus Bowie rozszerza swoją serię o 4 nowe modele


Baseus Bowie WX5
zostały wyposażone w 13-milimetrowe przetworniki, które odpowiadają za głębokie basy, przyjemne tony średnie i wyraźne dźwięki wysokie. Ponadto – słuchawki są lekkie i wygodne, a ich obsługa jest bardzo prosta poprzez wbudowane panele dotykowe. Model ten wyróżnia też długi czas pracy na jednym ładowaniu, sięgający 6 godzin oraz 4 mikrofony skutecznie redukujące szumy z otoczenia, dzięki którym rozmowy przez telefon zyskają nową jakość.

Kolejny model – Baseus Bowie MZ10 to słuchawki dokanałowe, dzięki którym możemy odseparować się zupełnie od otoczenia. Jest to możliwe dzięki świetnie działającemu ANC. Bowie MZ10 oferują też tryb Transparency, który sprawdzi się w podróży, i pozwoli usłyszeć ważne komunikaty z dworca czy lotniska. Słuchawki obsługujące najnowszą technologię Bluetooth 5.3 oferują bezprzewodowy zasięg nawet do 10 m, co oznacza zupełną swobodę w rozmowach przez telefon – można na chwilę zapomnieć o etui. Model Bowie MZ10 wyposażony jest również w technologię DCLL, z której w szczególności ucieszą się gracze mobilni. Dzięki niej słuchawki zapewniają minimalne opóźnienie wynoszące jedynie 0,06 sekundy – użytkownicy mogą więc liczyć na świetną synchronizację dźwięku i obrazu w swojej grze.

Baseus Bowie to nowe modele słuchawek dousznych, dokanałowych i nausznych. Dla każdego coś miłego i to w całkiem przystępnej cenie

1 6

Słuchawki Baseus Bowie D05 to model nauszny wyróżniający się bardzo dużymi neodymowymi przetwornikami o średnicy 40 mm, które w połączeniu z dźwiękiem przestrzennym 3D (technologia BISA) tworzą idealny duet do słuchania muzyki różnego rodzaju. Dodatkowo mają baterię o pojemności 600 mAh, która wytrzymuje aż 70 godzin na jednym ładowaniu. Nowe słuchawki to też pełen komfort użytkowania. Odpowiada za niego ergonomiczna konstrukcja,
regulowany pałąk dostosowujący się do głowy oraz miękkie nauszniki z pianki. Ten model oferuje także stabilne połączenie dzięki technologii Bluetooth 5.3, która zapewnia zasięg do 10 m, a także niskie opóźnienie, podobnie jak w modelu Bowie MZ10, wynoszące zaledwie 0,06 sekund. Słuchawki można połączyć na dwa sposoby – bezprzewodowo i za pomocą kabla 3,5 mm, który jest dołączony w zestawie. Jeśli użytkownik preferuje sparowanie przez Bluetooth, będzie mógł
połączyć je z dwoma urządzeniami naraz.

IFA 2023 w pigułce: wywiady, video, artykuły, podcasty i relacje

Słuchawki Baseus Bowie H1i to model nauszny, którego wyjątkowa jakość dźwięku została potwierdzona certyfikatem Hi-Res Audio. Zapracowały na niego neodymowe przetworniki o średnicy 40 mm, a także zaawansowana technologia Spatial Audio oraz trójwymiarowy dźwięk przestrzenny w zakresie 360 stopni. Dodatkowo są wyposażone w ANC aż do 38 dB, więc skutecznie pozwolą całkowicie odciąć się od świata zewnętrznego, w biurze czy podróży. H1i to najwyższa jakość również pod względem czasu pracy na baterii – osiągają do 70 godzin w trybie z włączonym ANC lub nawet 100 godzin bez ANC. A jeśli już się rozładują, pełne naładowanie potrwa zaledwie 1,5 godziny. Słuchawki są zaprojektowane tak, aby użytkownik mógł spędzić w nich długie godziny i wciąż czuć się komfortowo, dzięki ergonomicznej konstrukcji i miękkim nausznikom wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Baseus zadbał także o wygodną obsługę – przyciski na słuchawkach umożliwiają bezpośrednie sterowanie, które można spersonalizować w dedykowanej aplikacji.

Baseus Bowie – ceny i dostępne kolory

Baseus Bowie

 

Baseus Bowie MZ10 można zakupić na mediaexpert, a WX5, D05 i H1i na euro.pl w następujących cenach i kolorach:

  • Baseus Bowie WX5 – 169 zł (kolory: niebieski i biały)
  • Baseus Bowie MZ10 – 159 zł (kolory: biały i czarny)
  • Baseus Bowie D05 – 179 zł (kolory: kremowy i ciemnoszary
  • Baseus Bowie H1i – 279 zł (kolor: kremowy i czarny)