Wszelakie osiągnięcia są świetnymi motywatorami, a odznaki za osiągnięcia w Apple Watch zainspirowały wielu użytkowników do większej aktywności fizycznej. Dziś macie szanse zgarnąć kolejnego badge’a.

Nie ukrywam, że jestem fanatykiem wszelkich achievementów, badge’y czy innych wyzwań. Nic nie motywuje mnie do treningu tak bardzo, jak zdobywanie nowych plakietek, a do skończenia gry platyna na PlayStation. Właśnie dlatego śledzę wszystkie możliwe wyzwania, które Apple przygotowuje na mojego Apple Watcha.

//dzisiaj na dailyweb

W aplikacji Fitness znajdziemy całą masę osiągnięć, za których wykonanie możemy odblokować kolorowe plakietki. Część z nich dostępna jest przez cały rok i tylko czeka na wykonanie oczekiwanej czynności, co zostanie wygrodzone wyświetleniem badge’a (w specjalnie przygotowanym miejscu). Są jednak także wyzwania, które trzeba zrealizować w ściśle określonym czasie, żeby otrzymać nagrodę. Z takim wyzwaniem mamy do czynienia dziś.

Badge na miesiąc serca w Apple Watch

badge na walentynki

Apple co roku przygotowuje jakieś wyzwania i inne akcje w lutym – firma uznaje go za Miesiąc Serca (w USA American Heart Month). W tym roku, tak jak w poprzednich, użytkownicy Apple Watchów mogą zdobyć specjalną, walentynkową nagrodę. W jej opisie czytamy: W te walentynki chodzi o serce. Zamknij swój pierścień ćwiczeń 14 lutego, aby otrzymać tę nagrodę.

Wyzwaniu Miesiąca Serca poza nagrodą, którą można oglądać w aplikacji Fitness, towarzyszyć będzie seria animowanych naklejek. Można z nich skorzystać w aplikacji Wiadomości. Aby uczcić Miesiąc Serca, Apple często udostępnia również treści tematyczne w App Store, aplikacji Apple TV, Apple Podcasts i Apple Books.

Apple Watch pomaga mi trzymać tachykardię w ryzach. Docenia to mój kardiolog

Sposób zamknięcia pierścienia z tytułu był tylko sugestią, ale życzę miłej zabawy w zdobywaniu dzisiejszego badge’a. Sam mam to jeszcze przed sobą, ale perspektywa pełnej, cyfrowej gabloty osiągnięć skusi mnie pewnie do wyjścia z domu (pomimo fatalnej pogody za oknem!).