Arnold Schwarzenegger ma ostatnio ręce pełne roboty. Pomaga naprawiać – wraz z sąsiadami – dziury w ulicach, zagrał w swoim pierwszym serialu, a teraz pojawił się na interesującej zajawce Netflixa. O co chodzi?

Arnold Schwarzenegger dostał pracę w Netflixie? Jeśliby potraktować to nagranie serio – to tak, a jeśli jednak potraktować to jako formę żartu i kampanii promocyjnej – to nie do końca. Oczywiście opcja numer dwa jest jak najbardziej realna, a szkoda, bo w zasadzie gwiazdor na stanowisku kierownika ds. akcji na Netflixie nadaje się idealnie. Zresztą zajawka pokazuje, że kulturysta wie, o czym mówi!

Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger stał się kierownikiem ds. akcji na Netflixie

Arnold Schwarzenegger będzie pilnował produkcji Netflixa pod kątem ilości akcji. Czy wybuchy są wystarczająco wybuchowe? Czy motor Gal Gadot nie jest za wolny? Czy miecz Geralta z Wiedźmina jest odpowiednio dobrze naostrzony? Czy Chris Hemsworth w Tyler Rake 2 nie powinien uderzeń mocniej? Gwiazdor kina akcji sprawdzi to wszystko specjalnie dla subskrybentów Netflixa! Co jak co, ale dawny gubernator Kalifornii o tym gatunku filmowym wie wszystko. Wystarczy przypomnieć sobie jego kultowe role w Terminatorze, Predatorze, Commando, Prawdziwych kłamstwach, czy Pamięci absolutnej.

To oczywiście humorystyczna kampania promocyjna Netflixa z okazji debiutującego w czwartek – 25 maja – pierwszego serialu w karierze  Arnolda Schwarzeneggera. W produkcji Fubar zagra tajnego agenta, który dowiaduje się, że jego córka trudni się taką samą profesją co on. Prawdziwe kłamstwa wjeżdżają ze zdwojoną siłą, kiedy dwójka bliskich sobie osób dowiaduje się, że duża część ich życia była ogromnym fałszem. Czuje vibe filmu Jamesa Camerona i wcale mi to nie przeszkadza, poza tym Arnolda uwielbiam, więc to zdecydowanie projekt, na który czekałem od dawna. Poza tym zwiastun zapowiada kawał komedii sensacyjnej. Już zacieram rączki na seans, tym bardziej że wierzę w to, iż nowy kierownik ds. akcji zadbał o to, aby na ekranie działo się całkiem sporo.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Arnold Schwarzenegger reklamuje swój serial – Fubar, ale przypomina również o nadchodzących produkcjach, pełnych akcji i wybuchów

Przy okazji, Netflix przypomina o swoich tytułach z kategorii: akcja. Serial Nocny agent i film z Jennifer Lopez – Matka już są już dostępne w serwisie, ale już niebawem czeka widzów całkiem duża dawka emocji, wybuchów, pościgów i strzelanin. Tyler Rake 2 trafi na platformę 16 czerwca, 3. sezon Wiedźmina – 29 czerwca, a Misja Stone – 11 sierpnia. Z kolei The Brother Sun z Michelle Yeoh oraz Lift z Kevinem Hartem czekają na konkretną datę premiery.

Można wiele złego powiedzieć o niektórych produkcjach Netflixa, ale kampanie promocyjne zawsze były świetnie zrealizowane. Arnold Schwarzenegger to strzał w dziesiątkę. Z dziką chęcią zobaczę jego Fubar, a 7 czerwca w bibliotece platformy streamingowej pojawi się jeszcze jeden serial, związany z aktorem. Będzie to dokument pod jakże prostym, ale konkretnym tytułem – Arnold

SkyShowtime z dużą aktualizacją na 2023 rok. Serial Poker Face i Babilon to tylko początek listy