Arnold Schwarzenegger zagra w serialu Netflixa! Będzie to pierwszy, odcinkowy format popularnego aktora.

Arnold Schwarzenegger ostatnio pojawił się na dużym ekranie w 2019 roku w filmie Terminator: Mroczne przeznaczenie. Cóż – produkcja nie zebrała najlepszych opinii, ale akurat nie jest to żadne zdziwienie, bo seria po drugiej części zanotowała spadek jakości. Bardzo możliwe, że w 2023 lub 2024 roku zobaczymy aktora w drugiej części Kung Fury oraz kolejnej odsłonie przygód Conana Barbarzyńcy. Zanim to jednak nastąpi – Arnold Schwarzenegger pojawi się w swoim pierwszym, serialowym projekcie. Będzie to  FUBAR od Netflixa.

Arnold Schwarzenegger
Fubar. Arnold Schwarzenegger as Luke Brunner in episode 104 of Fubar. Cr. Christos Kalohoridis/Netflix © 2023

Arnold Schwarzenegger na pierwszych zdjęciach ze swojego pierwszego w karierze serialu FUBAR od Netflixa

Arnold Schwarzenegger zagra tajnego agenta, który dowiaduje się, że jego córka trudni się taką samą profesją co on. Prawdziwe kłamstwa wjeżdżają ze zdwojoną siłą, kiedy dwójka bliskich sobie osób dowiaduje się, że duża część ich życia była ogromnym fałszem. Netflix opublikował pierwsze zdjęcia z planu oraz krótki teaser.  Czeka nas spora dawka humoru oraz akcji. I Arnolda Schwarzeneggera z cygarem w ustach, co jest bardzo częstym atrybutem kulturysty. Pamiętam, gdy COVID-19 dawał się we znaki i aktor ze swojego jacuzzi nawoływał do pozostania w domach, paląc jednocześnie tę używkę.

FUBAR ma zadebiutować na Netflixie dokładnie 25 maja 2023 roku i ma składać się z ośmiu, 60-minutowych odcinków, więc czeka nas ośmiogodzinny maraton z Arnoldem Schwarzeneggerem. Zupełnie mi to nie przeszkadza! Uwielbiam tego aktora, zawsze czekam na jego nowe projekty i faktycznie dawno go nie widziałem w żadnej produkcji. Czy będzie to udany serial? Czas pokaże, ale twórcą oraz producentem wykonawczym jest człowiek, który potrafi zrealizować niezłe akcyjniaki. Nick Santora ma w swoim CV udanego Reachera od Prime Video, a poza tym był odpowiedzialny za takie hity jak Prison Break, Scorpion czy Prawo i Porządek.

Arnold Schwarzenegger
Fubar. (L to R) Monica Barbaro as Emma Brunner, Jay Baruchel as Carter Perlmutter, Arnold Schwarzenegger as Luke Brunner in episode 101 of Fubar. Cr. Amanda Matlovich/Netflix © 2023

FUBAR z Arnoldem Schwarzeneggerem zadebiutuje na Netflixie 25 maja 2023 roku. Będzie liczył 8 odcinków

Arnold Schwarzenegger jest drugim producentem serialu FUBAR i oczywiście zagra główną rolę. Na ekranie towarzyszyć mu będą m.in. Monica Barbaro, Jay Baruchel, Fortune Feimster, Milan Carter, Travis Van Winkle, Gabriel Luna, Andy Buckley, Aparna Brielle, Barbara Eve Harris i Fabiana Udenio. Studiem odpowiedzialnym za projekt jest Skydance Television, co napawa też optymizmem, bo na swoim koncie mają wiele udanych seriali takich jak wspomniany już Reacher, a poza nim stworzyli Jacka Ryana (Prime Video), Foundation (Apple TV+) oraz produkcje, zrealizowane dla Netflixa: Grace i Frankie oraz Altered Carbon

Arnold Schwarzenegger, mający 75 lat, mimo że nie było go parę lat w kinach, to jest bardzo aktywnym celebrytą, prężnie działającym na social mediach. Nie zamierza wcale zwalniać tempa. Cały czas czekam na szczegółowe informacje odnośnie do zapowiedzianych dwóch projektów. Pierwszy z nich to druga część Kung Fury, w którym wcieli się w rolę…prezydenta, więc czuje gubernatorskie klimaty i nawet jeśli będzie to tylko epizod, to nie mogę się doczekać tej produkcji.

Arnold Schwarzenegger ma jeszcze w planach dwa filmy, jednak czy zadebiutują w 2023 roku to wielka zagadka

Drugim jest ciągle przekładany The Legend of Conan i choć na Filmwebie widnieje data premiery w 2023 roku, to bardzo obawiam się o realizacje, bo w zasadzie nic nie wiemy. Trzymam jednak kciuki, że ujrzy on światło dzienne, bo Arnolda Schwarzeneggera nigdy nie za mało. Na razie zapisuje sobie datę 25 maja 2023 roku, kiedy to zobaczymy aktora po raz pierwszy w serialu.

Kinowe premiery – marzec 2023: TOP 3 i pełna lista