Wrzesień i październik to czas powrotu do szkół i na studia. Z tej okazji producenci przygotowali wiele atrakcyjnych ofert. Jedną z nich jest promocja Acera, który do swoich chromebooków dodaje… klocki Lego. Tak, klocki.

Jeżeli mieliście okazję czytać moje wcześniejsze teksty, możecie pamiętać, że zarówno w dzieciństwie, jak i dziś, należałem do grona fanów klocków Lego. Nic więc dziwnego, że ta promocja zainteresowała mnie bardziej, niż jakieś Air Podsy dodawane przez Apple uczniom i studentom do iPadów czy MacBooków. Przyjrzyjmy się więc szczegółom promocji Acera.

Lego

Co mają wspólnego Acer i klocki Lego?

Założony w 1976 roku Acer jest firmą zajmującą się sprzętem, oprogramowaniem i usługami. Oferta produktów Acer obejmuje komputery osobiste, wyświetlacze, projektory, serwery, tablety, smartfony i akcesoria do ich przenoszenia. Acer produkuje również chromebooki – proste w obsłudze i niedrogie komputery z systemem Chrome OS. Wielkim fanem chromebooków jest Sebastian, który, zanim zepsuł swojego chromebooka Pixel 2, zdążył o nim nagrać bardzo pochlebną recenzję.

R E K L A M A

Chromebook wydaje się idealnym, tanim narzędziem dla uczniów i studentów. Z jednej strony zapewnia on narzędzie odpowiednie do nauki oraz pozwala na konsumowanie treści rozrywkowych (na tych laptopach, dzięki usłudze Google Stadia, możecie pograć nawet w tak wymagające tytuły jak: Assassin’s Creed: Valhalla, Far Cry 6 i Cyberpunk 2077. Z drugiej kosztuje mniej niż niejeden smartfon. Teraz, przy zakupie jednego z wybranych Chromebooków od Acer, możecie dostać jeden z czterech zestawów Lego o wartości do nawet 279 zł!

Jest w czym wybierać. Objęte promocją zestawy to motocykl Ducati Panigale V4 R (646 elementów), szpitalne skrzydło z Hogwartu (510 elementów), maszyna krocząca AT-ST (586 elementów) i Teren Szkoleniowy z Minecraft’a (534 elementów). Jak widać znajdą tu coś dla siebie zarówno młodsi, jak i starsi użytkownicy. Modele objęte promocją to Acer Chromebook 311, Acer Chromebook 314, Acer Chromebook 315, Acer Chromebook 317, Acer Chromebook 513, Acer Chromebook 514.

Aby móc wziąć udział w promocji wystarczy w dniach 09.09.2022 – 30.11.2022 zakupić jeden z laptopów objętych akcją (lista jest dostępna tu) i zachować dowód zakupu. Następnie, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji i wybrać dostępny zestaw klocków Lego. W ciągu 21 dni po pozytywnej weryfikacji na wskazany w rejestracji adres wyruszy przesyłka z zestawem. To trochę długo, jednak jak mieliście w planach kupować laptopa, to warto rozważyć tę propozycję.

Winamp 5.9 już dostępny. To pierwszy krok do prawdziwego powrotu kultowego odtwarzacza