Abonenci Xbox Game Pass Ultimate mogą już odbierać darmowy, 3-miesięczny dostęp do usług Apple TV+ i Apple Music.

Xbox Game Pass to zdecydowanie jedna z największych usług streamingowych dla graczy na rynku. Obecną bazę abonentów szacuje się w jego przypadku nawet na 30 milionów. Oprócz dostępu do gier użytkownicy Game Passa w wersji Ultimate mogą co jakiś czas liczyć na dodatkowe korzyści, takie jak na przykład abonament Discord Nitro przez ograniczony czas, czy specjalne dodatki do rozmaitych gier zawartych w ofercie. Teraz Microsoft pokusił się o coś naprawdę dużego – w ramach abonamentu Xbox Game Pass Ultimate otrzymamy dostęp do Apple TV+ i Apple Music.

Xbox Game Pass Ultimate

Apple TV+ i Apple Music za darmo w Xbox Game Pass Ultimate

„Od czasu wprowadzenia Xbox Game Pass Ultimate Perks w 2020 roku, ściśle współpracujemy z dostawcami treści i firmami, aby dostarczyć naszym abonentom Ultimate wyjątkowe doświadczenia i zawartość w grze bez dodatkowych kosztów. Dziś mamy przyjemność przedstawić abonentom Ultimate nasze najnowsze korzyści: 3-miesięczny bezpłatny okres próbny Apple TV+ i 3-miesięczny bezpłatny okres próbny Apple Music”.

Jak czytamy w odpowiednim artykule na stronie Xbox Wire, z promocji skorzystają także użytkownicy, którzy posiadali już kiedyś aktywną subskrypcję Apple TV+ lub Apple Music:

„Abonenci Ultimate, którzy obecnie nie mają subskrypcji Apple TV+ ani Apple Music, mogą odebrać jedną lub obie korzyści na swojej konsoli Xbox lub w aplikacji Xbox w systemie Windows. Po odebraniu korzyści abonenci zostaną przekierowani do odpowiedniej witryny Apple TV+ lub Apple Music, aby aktywować subskrypcję. Abonenci mogą ubiegać się o oba bezpłatne okresy próbne i aktywować je od teraz do 31 marca 2023 r.”

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Z aktywacją promocyjnych pakietów nie trzeba się więc spieszyć. Czas na skorzystanie z promocji upływa dopiero 31 marca 2023 roku. Jeżeli jesteście aktualnie abonentami Xbox Game Pass Ultimate, a nie korzystaliście jeszcze z powyższych usług Apple, zdecydowanie warto dać im szansę. Trzy miesiące to okres wystarczający, by sprawdzić ofertę Apple TV+ i poużywać trochę Apple Music, a w najgorszym wypadku uznacie po prostu, że te subskrypcje nie są dla Was.

Apple naprawia Always On Display w iPhone’ach 14 Pro. Można już wyłączyć tapetę i zacząć oszczędzać baterię